Thalassa Edge of the Abyss, Team17, Potopte se k vraku ztroskotané lodi

Potopte se k vraku ztroskotané lodi

Psychologická hra Thalassa Edge of the Abyss láká na záhadu na mořském dně

Zdroj: Sarepta Studio
23. 4. 2024
Název: Thalassa Edge of the Abyss Vývojář: Vydavatel: Platformy: Datum vydání: 18. 6. 2024

Jestliže máte rádi mysteriózní příběhy, podmořskou tematiku a napětí spojené s průzkumem neznáma, měl bych tu možná něco právě pro vás. Společnost Team17 vydá novou zajímavou hru Thalassa Edge of the Abyss od týmu Sarepta Studio, která nás už 18. června vezme pod hladinu moře.

Jedná se o first person psychologický titul, který míří na PC, a láká na záhadu, atmosférický příběh a spletité vztahy. Coby potápěč podnikneme začátkem 20. století expedici k místu posledního odpočinku vraku lodi Thalassa a její posádky. Ta leží opuštěná na mořském dnu a hráč musí trosky prozkoumat ve snaze vyřešit nějaké dávné záhady včetně pravdy o poslední plavbě lodi Thalassa.

Autoři lákají na emocionální výpravu. Každý člen posádky měl nějaké problémy a my je budeme muset odhalit. Budeme sbírat stopy a indicie, které nás dovedou k poznání událostí, v jejichž důsledku přišla zkáza. Nepůjde ale zdaleka jen o detektivní práci, budeme se hrabat ve vlastních vzpomínkách, emocích a vztazích. V potopeném vraku se podle autorů musíme vyhýbat překážkám a používat nástroje, která nás dostanou dál spletitým prostředím.

Za hrou, která je ve vývoji minimálně pět let, stojí norský nezávislý tým Sarepta Studio, který si zakládá na emotivních hrách. Podepsaný je pod tituly Shadow Puppeteer a My Child Lebensborn. Studio tvoří 17 lidí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru