Syberia: The World Before, Microids, Poslední Syberia dorazila se zpožděním na konzole

Poslední Syberia dorazila se zpožděním na konzole

Ale jen na ty nové. Na starší systémy povedená adventura vyjde až příští rok

Zdroj: Microids
16. 11. 2022
Název: Syberia: The World Before Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 18. 3. 2022

Tohle bylo dlouhé čekání. Syberia: The World Before od společnosti Microids vyšla po odkladech na PC letos v březnu. Hráči na konzolích ale museli dál čekat. Teď vydavatel poslal novinku na trh ve verzích pro PlayStation 5 a Xbox Series. Na porty pro PS4, Xbox One a Switch ale přijde řada až příští rok.

Microids se při této příležitosti pochlubili novým konzolovým launch trailerem, pyšní se staršími verdikty a lákají také na dvě speciální edice. Pokud jde o recenze, u nás hra dostala od Kristýny vysoké hodnocení 9/10. Na Metacriticu má průměr z recenzí 81 procent a od uživatelů známku 8,4. A konečně na Steamu hru chválí dokonce dokonce úctyhodných 92 procent zákazníků.

Co se jednotlivých edic týče, tak třeba digitální verzi najdete na PS Storu za 1319 korun. Na Xboxu Storu se novinka prodává za 1429 korun. Konzolová verze by měla být v češtině stejně jako PC verze a krabicová edice se u nás prodává asi za 1100-1200 korun, ale záleží samozřejmě na konkrétním prodejci.

A pak můžete sáhnut po speciálních fyzických edicích. Sběratelka kromě hry samotné láká třeba na sošku Dany a Kate, artbook, mapu, přívěšek na klíče, pohlednice a další drobnosti, viz obrázek níže. Krabicová 20 Year Edition pak vedle samotné hry slibuje media book oslavující dvě dekády této značky, jejíž první díl ale vyšel už v roce 1999. Vytvořil jej Benoît Sokal, který zemřel loni v květnu.

Zdroj: Microids
Zdroj: Microids

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru