Serum, Toplitz Productions, Polští vývojáři lákají na tajuplné Serum

Polští vývojáři lákají na tajuplné Serum

Ve zmutovaném lese plném zmutovaných zvířátek necháme sami sebe také zmutovat

Zdroj: Game Island
27. 7. 2022
Název: Serum Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Určitě nemůžeme tvrdit, že bychom trpěli nedostatkem survival nebo hororových her. Serum je dalším titulem z této kategorie, ale pravda, vypadá docela zajímavě. Jde o first person hru od studia Game Island, v níž se pokusíte uniknout z otráveného lesa a před jeho zmutovanými obyvateli. Právě titulní sérum má stát za celým problémem. Současně nás ale možná bude držet při životě. Hráči samozřejmě budou jako obvykle zkoumat zdejší svět, vyrábět předměty, lovit, přizpůsobovat se prostředí a pokoušet se jednoduše přežít.

Klasika + jedno sérum navrch

Náš život se na záhadném místě obrátí vzhůru nohama, budeme bojovat s časem a současně si klást otázky, kde to jsme a proč tu vlastně jsme, naznačuje tým. Nazelenalé sérum má být klíčem ke všemu včetně naší vlastní budoucnosti. Budeme objevovat nové technologie, nakonec to ale budeme my sami, kdo se promění. Můžeme získat úplně nové schopnosti. Autoři však varují, že sérum může pozměnit naše tělo neočekávanými způsoby.

K dispozici budeme mít zbraně na blízko i na dálku. Po nepřátelích budeme moci něco dokonce vrhnout a samotné zbraně vylepšit za pomoci zvláštní titulní substance. Hráči nicméně mají řešit také hádanky a otevírat nejrůznější mechanismy. Postavíme si vlastní přístřeší, ale současně máme rozšiřovat své pole působnosti a navštívit časem další oblasti, které mají mít jedinečnou podobu. Kromě ukazatele zdraví a staminy si máme dávat pozor také na mutace.

I když popis nepůsobí nijak zvlášť originálně, samotné sérum by mohlo představovat zdroj potenciálních čerstvých nápadů. Hra navíc nepůsobí na pohled na menší debutový titul vůbec špatně. Vydavatelem titulu se stala společnost Toplitz Productions. Game Island je polské studio, které zatím na kontě nemá jiné projekty.

Serum v tuto chvíli míří jen na PC a už je možné přidat jej do seznamu přání na Steamu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru