Call of Duty: Modern Warfare II (2022), Activision, Pokračování Modern Warfare bude drsné a realistické

Pokračování Modern Warfare bude drsné a realistické

Utržené končetiny, prosby o život a vyděšený hrdina. Nové Call of Duty má systém morálky

Zdroj: Paramount Pictures
1. 11. 2021
Název: Call of Duty: Modern Warfare II (2022) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2022

I když nové Call of Duty s podtitulem Vanguard vychází až tento pátek, opakovaně už se spekuluje o chystaném dalším dílu, který má navazovat na Modern Warfare z roku 2019. V září jsme psali, že podle Toma Hendersona nese nový titul označení Project Cortez a že bychom měli v kampani bojovat v roli amerických speciálních jednotek s kolumbijskými drogovými kartely. Nyní se tyto neoficiální informace vrací a s nimi také další detaily.

Nová kampaň má být drsná a neúprosná, tvrdí uživatel Twitteru, který si říká Ralph. Říká přitom, že autory ovlivnily filmy jako Sicario: Nájemný vrah, Země kartelů, Sin Nombre, Město bohů, Jasné nebezpečí, Tahle země není pro starý nebo Traffic – Nadvláda gangů. Leaker, který se specializuje na Call of Duty, ale patří mezi nováčky, přidává řadu dalších podrobností a magazín VGC říká, že je může minimálně zčásti potvrdit. To je asi to nejdůležitější, protože sám o sobě může být jen jedním z mnoha fantastů na internetu.

Pokud naopak hlavní hrdina prožívá nějaké trauma, mohou se mu třást ruce a má problém vyměnit zásobník. Zbraň se také může zaseknout.

Pokračování Modern Warfare slibuje krvavou a násilnou kampaň pro dospělé. Nepřátelé nemají po zásahu umírat hned, ale prosit o život, nebo vás naopak proklínat. Hra má obsahovat nějaký morální kompas, kdy určitá rozhodnutí budou mít vliv na několik momentů v příběhu. Násilí má být realistické, reflektovat typ zranění a protivníci mohou přijít také o končetiny. Pokud naopak hlavní hrdina prožívá nějaké trauma, mohou se mu třást ruce a má problém vyměnit zásobník. Zbraň se také může zaseknout.

Hra označovaná jako Modern Warfare II má nabídnout fotomód. Ralph také tvrdí, že režim Special Ops má nahradit nějaký mód inspirovaný P.T., což zní jako hodně divoká spekulace, ale na druhé straně by také šlo o nezvykle odvážný tip, pokud by nás jen někdo chtěl vodit za nos. Rozpočet hry se má pohybovat okolo 150 milionů dolarů.

Project Cortez se objevila také v uniklém seznamu titulů pro cloudovou streamovací službu GeForce Now.

Tom Henderson slibuje vlastní porci informací na tento týden, kde se také zaměří na kampaň, ale i multiplayer, Warzone a nějaký další mód. Může to být snad ten inspirovaný P.T.? O hře také mluví jako o Modern Warfare II s římskou číslovkou.

Když se vrátíme zpět na začátek k prvním informacím o pokračování Call of Duty od Hendersona, stojí za připomenutí, že hra označená jako Project Cortez se objevila také v uniklém seznamu titulů pro cloudovou streamovací službu GeForce Now. Vývoj má údajně na starost studio Infinity Ward. Už v září VGC psali, že námět připomíná zápletku filmu Jasné nebezpečí z roku 1994 (podle knihy Toma Clancyho), kde Harrison Ford bojuje s kolumbijskými drogovými kartely a objevuje se tu postava plukovníka Felixe Corteze. Odtud právě může pocházet kódové označení Project Cortez.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru