Five Nights at Freddy’s (film), Pokračování filmu Five Nights at Freddy’s bylo potvrzeno

Pokračování filmu Five Nights at Freddy’s bylo potvrzeno

Slova herce Joshe Hutchersona nyní stvrzuje očekávané oznámení od Blumhouse

Zdroj: Blumhouse
12. 4. 2024
Název: Five Nights at Freddy’s (film) Datum vydání: 27. 10. 2023

Už zkraje letošního roku se začaly objevovat náznaky, že filmová adaptace hry Five Nights at Freddy’s bude mít pokračování. Jednak šlo o nejúspěšnější film od společnosti Blumhouse, který se v tržbách dostal až na hranici 300 milionů dolarů, a jednak druhý film v podstatě potvrdil herec Josh Hutcherson, který ztvárnil v prvním filmu hlavního hrdinu Mika. Bylo proto jen otázkou času, než potvrzení přijde oficiálně, a pokud jste na něj čekali, uděláme vám hezký pátek.

Informaci vyslala do světa společnost Blumhouse v noci ze čtvrtku na pátek a sdělení je velmi přímočaré. „Potvrzujeme, že Five Nights at Freddy’s bude mít pokračování. Dorazí už na podzim 2025,“ objevilo se například na Twitteru. Potvrzují se tím i Hutchersonova slova, že na další díl nebudou muset fanoušci čekat už příliš dlouho, což je rovněž docela příjemné zjištění.

Jinak ale o filmu není známo vůbec nic. Premisa nepochybně zůstane zachována, podobně jako ve hrách nás čeká návrat všech klíčových prvků a patrně i postav, jen musíme počkat, zda se Blumhouse dočká i napodruhé úspěchu, nebo už fanoušky ke sledování nezláká v takové míře. Faktem totiž zůstává, že ačkoliv film bodoval v tržbách, recenze byly spíše vlažnější.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru