Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft, Podpora Assassin’s Creed Valhalla oficiálně končí

Podpora Assassin’s Creed Valhalla oficiálně končí

Dnes vyjde poslední update. Má opravit zbývající chyby, pak se dveře za hrou zavřou

Zdroj: Ubisoft
21. 2. 2023
Název: Assassin’s Creed Valhalla Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Už na konci loňského roku vývojáři z Ubisoftu naznačili, že budou ukončovat podporu Assassin’s Creed Valhalla. Dosud poslední díl slavné ságy vyšel v listopadu 2020 a od svého uvedení se dočkal hned několika velkých rozšíření. Vývojáři z Ubisoftu Montréal přišli také s řadou oprav a vylepšení základní hry, díky kterým došlo ke zlepšení celkového zážitku a důstojnému symbolickému ukončení „nové trilogie“ spolu s díly Origins a Odyssey. Nyní však přichází čas, aby byla hra po více než dvou letech zakonzervována a Ubisoft se mohl formálně přesunout k dalšímu připravovanému dílu s podtitulem Mirage.

Jinými slovy řečeno, Assassin’s Creed Valhalla obdrží v průběhu dnešního dne poslední update zaměřený výlučně na opravy zbývajících chyb, které ve hře zůstávaly, resp. někomu vadily a hráči je nahlásili či si jich všimli sami vývojáři. Update bude samozřejmě dostupný pro všechny verze hry, jeho velikost ale bude zejména na Xboxu a PlayStationu značně odlišná. V prvním případě budou hráči na Xboxu Series stahovat 15GB balík dat, přitom velikost updatu na PS5 je jen 500 MB. Pokud by vás zajímala velikost na Xboxu One, činí 9,9 GB a na PS4 1,6 GB. Zlatý střed pak udržuje verze pro PC, která vás bude stát 6,3 GB, ovšem i zde se stejným posláním. Jde o finální opravu chyb, po které nepřijde nic dalšího.

Po instalaci se hra posune na verzi 1.7.0 a dojde například na odstranění bugu, po kterém mizely předměty z inventáře, vývojáři se zaměřili také na chybu spojenou se zabitím kapitána v Katzenelnbogenu v raidu, které nebylo započítáváno nebo upraví kolizi vlasů hlavního hrdiny/hlavní hrdinky s kápí po dokončení anomálie v Animu. Celkově jde o 14 chyb, kterými se vývojáři zabývali a není mezi nimi nic vysloveně kritického. Poté už ale bude mít Ubisoft prostor na zmiňovaný Mirage i další hry, které se v rámci série chystají. Celkově je v přípravě hned šest her z tohoto univerza, o nichž francouzský gigant mluvil loni v září. Informovali jsme vás o projektu Red zasazeném do Japonska, dále o hororovém dílu označovaným jako Hexe nebo třeba čínském Jade, které by měla v budoucnu zastřešit platforma Infinity.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru