EA Sports FC 25, EA Sports, Podle billbil-kuna vyjde FC 25 na konci září

Podle billbil-kuna vyjde FC 25 na konci září

Známý insider už tradičně sdílí informace o edicích a jejich ceně. Nic zvláštního se nechystá

Zdroj: ilustrační foto, Electronic Arts
6. 7. 2024
Název: EA Sports FC 25 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 27. 9. 2024

Renomovaný insider billbil-kun přinesl informace o potenciálním datu vydání dalšího ročníku fotbalové simulace od EA. Pokud máme věřit jeho zdrojům, které se však zejména v těchto záležitostech trefují s vysokou přesností, EA Sports FC 25 dorazí 27. září. Jak insider na stránkách magazínu Dealabs dále uvádí, hra přirozeně nabídne několik edicí, u nichž už billbil-kun zná i cenu. Standardní edice se má prodávat za 70 eur a ultimátní edice o 30 eur dráž. Obsah insider nezmiňuje, dá se však očekávat, že rozdíl budou činit tradiční bonusy, zejména tedy prémiová měna pro nákup balíčků s kartičkami fotbalistů v režimu Ultimate Team.

Stejně jako v uplynulých letech by měl rovněž platit, že majitelé edice Ultimate budou moci začít hrát už o sedm dní dříve, tedy od 20. září, tato nabídka ale bude podle billbil-kuna platit také pro hraní 10hodinového trialu přes EA Play nebo plné verze na PC přes EA Play Pro. Když už je řeč o platformách, insider se také odkazuje na informace z twitterového účtu PlayStation Game Size, který se zaměřuje na detaily poskytované skrze API PS Storu o datech, ale ve většině případech spíše o velikostech jednotlivých her.

Z informací tohoto účtu vyplývá jednak podoba loga a jednak, že se připravuje také verze pro PS4, dá se proto očekávat, že stejně tak bude dostupná i verze pro Xbox One či Switch, ačkoliv nepochybně nepůjde o identické verze v porovnání s PC a aktuálními konzolemi. Ani to ale není jakkoliv překvapivé, takže i nadále čekáme, čím FC 25 překvapí ve smyslu hratelnosti a dalších novinek.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru