Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, Rockstar Games, Podívejte se na změny ve vylepšené verzi GTA: The Trilogy

Podívejte se na změny ve vylepšené verzi GTA: The Trilogy

Ze hry zmizí konfederační vlajky. Krabicová verze pro Switch se neobejde bez stahování

Zdroj: Rockstar Games
26. 10. 2021

Vylepšená trilogie Grand Theft Auto byla sice oficiálně odhalena teprve před pár dny, ale fanoušci už usilovně dolují různé zajímavosti, které vyplývají mimo jiné z povedených srovnávacích videích. Ta sama o sobě stojí za pozornost a upozorňují fanoušky na změny a novinky převážně technického charakteru. Ale nezůstaneme jen u nich.

Srovnávací videa hezky demonstrují vylepšení, o nichž Rockstar mluvil. Vyšší rozlišení, lepší nasvícení, přidané odrazy, detailnější textury, delší vykreslovací vzdálenost, realističtější efekty počasí, přirozenější vegetaci nebo modernější modely. Ačkoli konkrétně v případě postav bude zřejmě jejich komiksovější stylizace hráče hodně rozdělovat. Ale z porovnávacích videí si každopádně lze udělat mnohem lepší představu, co vše se vlastně v praxi změnilo. A že to nakonec jako celek působí ještě výrazněji, než si člověk třeba myslel.

Změny grafiky i obsahu

Hráči také z prvního traileru a obrázků zjistili, že ze hry Grand Theft Auto: Vice City zmizela konfederační vlajka, kterou měl na triku Phil Cassidy. Namísto ní má na hrudi lebku. Phil Cassidy se objevuje hned v několika dílech GTA, ale zmíněné triko nosí jen ve Vice City. Může to naznačovat, že konfederační vlajka zmizí z GTA obecně. Nebylo by to velké překvapení. Tuto symboliku se postupně snaží vytlačit ze svých platforem i společnosti jako Apple a Twitch a podobné zásahy do starších titulů nejsou u reedic v poslední době ničím výjimečným.

Zdroj: Kotaku

Dozvěděli jsme se také, že krabicová verze pro Switch se neobejde bez stahování. Nutnost dalšího downloadu odhalil obal remasterované kompilace. Ten se objevil třeba na e-shopu Target.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru