The Sims 5 (Project Rene), Electronic Arts, Podívejte se na uniklé video z The Sims 5

Podívejte se na uniklé video z The Sims 5

Záběry pochází z mobilní verze, provádí nás navrhováním bytu. Mapa naznačuje open world

Zdroj: EA
30. 3. 2024
Název: The Sims 5 (Project Rene) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: ,

Před měsícem jsme psali o úniku testovací verze The Sims 5, respektive projektu známého pod označením Rene, který přinesl několik zajímavých potvrzení. Nebyl to ani zdaleka první únik, jelikož se už dříve objevovaly různé screenshoty rozpracovaných scén či modelů, které ovšem oficiálně nesdílelo studio Maxis, už od podzimu 2022 nicméně probíhají playtesty. Únikům každopádně zřejmě není konec, neboť se po internetu šíří obrázky, jež mají představovat pohled na mapu a svět, v němž budou budoucí simíci žít. A aby toho nebylo málo, o pár hodin později se objevilo i video ukazující prostředí, nastavení nebo detailní průchod navrhováním vlastní domácnosti.

Údajná mapa se objevila na Redditu, konkrétně na známém a únikům věnujícím se subredditu r/GamingLeaksAndRumours, kde ji sdílel uživatel s přezdívkou DzXAnt22. Ten tvrdí, že jde o jeho vlastní nález, k němuž se dostal pomocí dataminingu již zmíněné uniklé testovací verze, a svůj nález nahrál na Imgur. Na mapě od DzXAnt22 je červeně zvýrazněná oblast, jež je přístupná právě v playtestu, následně přiložil tři snímky s výřezem konkrétního umístění na mapě. Poté se však ozval znovu a nabídl video a další podrobnosti. Mobilní verze hry by měla být nazývána Project Lotus, přičemž právě z tohoto buildu a verze pro Android běžící v emulátoru pořídil svůj záznam, a to kvůli přítomnosti ochrany Denuvo v PC verzi. The Sims 5 by se zřejmě mohlo vrátit k otevřenému světu, jako tomu bylo v The Sims 3. Rovněž přiložil tři starší modely simíků, nutno však podotknout, že ty se právě objevily již během úniku v roce 2022.

Sdílené video pak postupně ukazuje nabídku nastavení, tutoriál, úpravu nábytku, krbu a stolu, umisťování objektů, úpravu celých místností a pohled na celou čtvrť a okolní budovy městská zákoutí. Zmiňovanou mapu a obrázky naleznete na tomto odkazu. A více informací o hře tradičně v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru