Dynasty Warriors (film), Podívejte se na ukázku z filmu Dynasty Warriors

Podívejte se na ukázku z filmu Dynasty Warriors

Vzniká několik let a nyní bude mít konečně premiéru. Zatím není jasné, kdy dorazí k nám

Zdroj: HMV Digital China
10. 3. 2021

O filmové adaptaci Dynasty Warriors od společnosti Koei Tecmo se poprvé mluvilo už v roce 2016. Hraný film měl mít původně premiéru už o rok později. Natáčet se ale začalo až v roce 2017. První upoutávku jsme měli možnost spatřit v roce 2018 s tím, že do kin snímek přijde další rok. Nakonec se tak ale nestalo. Teď jsme se konečně dočkali nového traileru a spolu s ním rovněž informace, že premiéra je v Číně stanovena na konec dubna.

Nové upoutávce se musí nechat, že opravdu vypadá, jakoby Dynasty Warriors ožili na stříbrném plátně. Můžete ji srovnat i s předchozím trailerem, pokud vás zajímá, jak filmaři od té doby pokročili. Zatím ovšem nevíme, kdy film dorazí k nám na Západ. Snímek se natáčel v roce 2017 v Číně a na Novém Zélandu. Podle magazínu Variety byla premiéra posunuta z loňského roku kvůli pandemii koronaviru.

Protože se sérii Dynasty Warriors 9 nevěnujeme pravidelně, určitě stojí za připomínku poslední vývoj událostí na tomto poli. Dynasty Warriors 9 od studia Omega Force vyšla v roce 2018 na staré konzole a PC. Nová edice s podtitulem Empires míří i na ty nové a Switch. Oznámena byla loni v září a nabídne strategické rozšíření. Cílem je sjednotit Čínu diplomacií, nebo válkou.

Hra měla původně vyjít už začátkem letošního roku, ale společnost Koei Tecmo ji minulý týden odložila na blíže neupřesněný termín. Autoři prý na titulu tvrdě pracují, ale zatím nemohou prozradit, kdy vyjde.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru