Halo (seriál)

Podívejte se na údajné obrázky ze seriálu Halo

Pocházejí prý z upoutávky. Mohli bychom ji spatřit už o víkendu na akci Microsoftu

Zdroj: Microsoft
11. 6. 2021
Název: Halo (seriál)

Internetem kolují obrázky, které mají údajně pocházet z upoutávky na novou seriálovou adaptaci Halo. Ta by se měla objevit ve službě Paramount+ příští rok. Teaser má mít něco přes minutu a obrázky z něj v nízké kvalitě se objevily na Redditu. Problém je, že stejně tak mohou pocházet z reklamy na novou hru, Xbox jako takový, nový fan film… Jinými slovy, může to být střípek z chystaného seriálu, ale nemusí.

Seriál měl mít původně premiéru v prvním čtvrtletí roku 2021 a jeho přípravy byl oznámeny už v roce 2013.

Není proto ani jisté, zda se díváme na něco, co spatříme v plné parádě v pohybu na nadcházející konferenci Microsoftu. Ale zdá se to být pravděpodobné. Seriál Halo má mít 9 epizod a hlavní role se ujme Pablo Schreiber. Znát ho můžete třeba z filmu Dokonalá loupež. Seriál měl mít původně premiéru v prvním čtvrtletí roku 2021 a jeho přípravy byl oznámeny už v roce 2013. Tvůrci seriálu na sebe už před časem upozornili “skromným” přirovnáním, když prohlásili, že by měl nový televizní projekt mít takový potenciál jako Star Trek.

Vzniká ve spolupráci s vývojáři ze studia 343 Industries a produkční společností Amblin Entertainment režiséra Stevena Spielberga. První sezónu bude točit Otto Bathurst. V centru dění bude stát konflikt mezi lidstvem a Covenantem, ale podrobnosti o příběhu neznáme. Filmaři jen opakovali, že se dozvíme, kdo je ten muž pod maskou, a že půjde o bohatou směs akce i dobrodružství. Spekulovalo se dokonce, že spatříme tvář Master Chiefa.

Více podrobností o seriálu Halo najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru