Elden Ring, Bandai Namco Entertainment, Podívejte se na trailer Shadow of the Erdtree

Podívejte se na trailer Shadow of the Erdtree

DLC pro Elden Ring skutečně dorazí v červnu. Hra vyjde i v nové sběratelské edici

Zdroj: FromSoftware
21. 2. 2024
Název: Elden Ring Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 2. 2022

Tak jsme se konečně dočkali. V noci na dnešek studio FromSoftware lákalo na odhalení prvního traileru k očekávanému DLC pro Elden Ring, jež nese název Shadow of the Erdtree. A nutno říct, že čekání stálo za to, jelikož si vývojáři nachystali působivé představení, které navnazuje na další příběh a samozřejmě dobrodružství plné nekončícího utrpení a umírání. Zároveň rovnou došlo i na oznámení data vydání, jež skutečně zní 21. června 2024, jak se objevilo v nočních spekulacích.

„Země stínů. Místo zastíněné stromem Erdtree. Tam, kam poprvé vkročila noha bohyně Mariky. Země, který byla vyčištěna v neslýchané bitvě. Zapálená Messmerovým plamenem. Právě do této země Miquella odešel. Zbavil se svého těla, své síly a svého rodu. Všeho zlatého. A nyní Miquella čeká na návrat svého zaslíbeného Pána,“ uvádí pokračování příběhu a pouti po stopách poloboha Miquelly oficiální tisková zpráva. Dva roky po vydání základní hry se nám dostalo prvního pohledu na návrat do Mezizemí a další dobrodružství, které hráčům nabídne mnoho výzev, nástrah, nebezpečí i záhad. K jejich překovávání a stanutí proti nevyzpytatelným bossům naštěstí bude k dispozici i nová výbava v podobě zbraní a zbrojí.

Jako pravdivá se nakonec ukázala i informace o novém vydání. Hra se dočká vydání Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition, které bude obsahovat základní hru na disku a DLC Shadow of the Erdtree v digitální podobě. Fyzické vydání této edice bude dostupné pouze pro PlayStation 5 a Xbox Series. Pro náročnější je zde pak i Collector’s Edition s kódem k DLC na vybranou platformu, ale dále s 46centimetrovou soškou Messmer the Impaler, 40stránkovou knihou a digitálním soundtrackem. V nabídce Bandai Namco Entertainment Store je navíc k objednání i replika přilby Messmer the Impaler s číslovaným certifikátem pravosti pro ty nejzapálenější sběratele.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru