Mortal Kombat (film), Podívejte se na trailer k filmu Mortal Kombat

Podívejte se na trailer k filmu Mortal Kombat

První upoutávka se dostala na internet předčasně. Už je k dispozici oficiální verze

18. 2. 2021

Ačkoli oficiálně má nová upoutávka na filmovou adaptaci série Mortal Kombat teprve dorazit, ruská verze traileru se dostala na veřejnost předčasně. Premiéra správně měla proběhnout dnes odpoledne v 18. hodin středoevropského času, ale pokud vám nevadí ruský dabing, dvě a půl minuty z připravovaného filmu můžete vidět už nyní.

Update: Studio Warner Bros. Pictures už na YouTube zveřejnilo oficiální verzi v anglickém originálu.

Už v polovině dubna v kinech i na HBO Max

Pokračuje původní zpráva: V akci lze spatřit celou plejádu populárních postav, pokochat se jejich kostýmy a také střípky bojového umění. I když trailer určitě nemůže a ani nechce obnažit v plné nahotě vše, je zjevné, že filmaři nemluvili do větru, když slibovali, že nová hollywoodská adaptace bude autentická i po stránce násilí a kultovních fatalit. Už v traileru se mihne pár šťavnatých záběrů.

Mortal Kombat má premiéru 16. dubna ve vybraných kinech, kde to bude možné. U nás by dokonce teoreticky mohla být už o den dřív. Mnohem více diváků se ale na novinku pravděpodobně podívá díky streamovací službě HBO Max, kde se snímek objeví rovněž v polovině dubna paralelně s kinosály.

Režisérem filmu je Simon McQuoid a půjde o jeho celovečerní debut. Scénář napsali Greg Russo a Dave Callaham. Russo pracuje na celé plejádě dalších adaptací včetně Saints Row nebo Space Invaders. Callaham je coby spoluautor podepsaný pod filmy jako Wonder Woman 1984, Zombieland: Rána jistoty, Godzilla nebo Doom.

Pochopitelně jde o reboot značky na stříbrném plátně a ve filmu si zahrají Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Chin Han nebo Joe Taslim. Film se natáčel v Adelaide Studios a na dalších místech v Austrálii od září do prosince 2019. Hudbu složil Benjamin Wallfisch, který dělal soundtrack pro filmy To, Blade Runner 2049 nebo Annabelle 2: Zrození zla. Hlavním hrdinou filmu je nový bojovník Cole Young, kterého hraje Lewis Tan.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru