Podívejte se na trailer k filmu Mortal Kombat

První upoutávka se dostala na internet předčasně. Už je k dispozici oficiální verze

18. 2. 2021
Název hry: Mortal Kombat (film)

Ačkoli oficiálně má nová upoutávka na filmovou adaptaci série Mortal Kombat teprve dorazit, ruská verze traileru se dostala na veřejnost předčasně. Premiéra správně měla proběhnout dnes odpoledne v 18. hodin středoevropského času, ale pokud vám nevadí ruský dabing, dvě a půl minuty z připravovaného filmu můžete vidět už nyní.

Update: Studio Warner Bros. Pictures už na YouTube zveřejnilo oficiální verzi v anglickém originálu.

Už v polovině dubna v kinech i na HBO Max

Pokračuje původní zpráva: V akci lze spatřit celou plejádu populárních postav, pokochat se jejich kostýmy a také střípky bojového umění. I když trailer určitě nemůže a ani nechce obnažit v plné nahotě vše, je zjevné, že filmaři nemluvili do větru, když slibovali, že nová hollywoodská adaptace bude autentická i po stránce násilí a kultovních fatalit. Už v traileru se mihne pár šťavnatých záběrů.

Mortal Kombat má premiéru 16. dubna ve vybraných kinech, kde to bude možné. U nás by dokonce teoreticky mohla být už o den dřív. Mnohem více diváků se ale na novinku pravděpodobně podívá díky streamovací službě HBO Max, kde se snímek objeví rovněž v polovině dubna paralelně s kinosály.

Režisérem filmu je Simon McQuoid a půjde o jeho celovečerní debut. Scénář napsali Greg Russo a Dave Callaham. Russo pracuje na celé plejádě dalších adaptací včetně Saints Row nebo Space Invaders. Callaham je coby spoluautor podepsaný pod filmy jako Wonder Woman 1984, Zombieland: Rána jistoty, Godzilla nebo Doom.

Pochopitelně jde o reboot značky na stříbrném plátně a ve filmu si zahrají Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Chin Han nebo Joe Taslim. Film se natáčel v Adelaide Studios a na dalších místech v Austrálii od září do prosince 2019. Hudbu složil Benjamin Wallfisch, který dělal soundtrack pro filmy To, Blade Runner 2049 nebo Annabelle 2: Zrození zla. Hlavním hrdinou filmu je nový bojovník Cole Young, kterého hraje Lewis Tan.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru