Crysis Remastered, Crytek, Podívejte se na trailer akce Crysis Remastered

Podívejte se na trailer akce Crysis Remastered

Vylepšená verze vyjde už v červenci a slibuje funkce z nejnovějších verzí CryEnginu

Zdroj: Crytek
30. 6. 2020
Název: Crysis Remastered Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:

K oficiálnímu představení FPS Crysis Remastered, o níž jsme zatím věděli jen naprosté minimum informací, má sice dojít až ve středu v 18 hodin, ale jak to tak bývá, těsně před plánovanou akcí k nám proudí podrobnosti ze všech stran. K dispozici máme první trailer, detaily z Microsoft Storu a známe i datum vydání.

Upoutávka na remaster od studií Saber Interactive a Crytek slibuje, že hra obdrží funkce z nejnovějšího CryEnginu a vyjde 23. července. Kromě toho se na Microsoft Storu objevily také první screenshoty a samotný profil rovněž láká na vydání 23. července. Verze pro Xbox One má mít velikost 7 GB, podporuje rozlišení 4K a HDR. Mnozí hráči se ale pozastavili nad kvalitou grafiky, jak ji prezentují obrázky. Jejich očekávaní od remasteru bylo zjevně vyšší a nejeden fanoušek doufal ve vizuální upgrade, tak jak jej před časem naznačilo třeba tech demo CryEnginu.

Jak už nějakou dobu víme z oficiálních informací, hra míří na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Abyste měli lepší představu, v co minimálně část hráčů původně doufala, podívejte se na závěr následujícího videa. Tech demo z loňského srpna demonstrující CryEngine 5.6 ukázalo scénu z Crysis v mnohem ambicióznějším podání. Ponechme na chvíli stranou debatu, zda by šlo spíš o remake než remaster. Autor scény Lars Hofrichter pak předvedl i detailní screenshoty prostředí.

Co soudíte o remasteru hry z roku 2007 vy? Jak se vám zatím líbí?

 

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru