Ace Combat 7: Skies Unknown, Bandai Namco Entertainment, Podívejte se na Top Gun v Ace Combatu 7

Podívejte se na Top Gun v Ace Combatu 7

DLC inspirované filmem vyjde ve čtvrtek. O den dřív dorazí rozšíření pro Flight Simulator

Zdroj: Bandai Namco
21. 5. 2022
Název: Ace Combat 7: Skies Unknown Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
18. 1. 2019
11. 7. 2024 (Switch)

Film Top Gun: Maverick je za dveřmi. Do českých kin vstoupí 26. května a do amerických sálů pak o den později. A spolu s tím se dvě populární letecké hry – pravda, diametrálně odlišné – Ace Combat 7 a Microsoft Flight Simulator rozrostou o obsah inspirovaný slavným filmem i jeho pokračováním. O balíčku pro Ace Combat jsme si napsali už první poslední, teď jsme se ale konečně dočkali prvního krátkého teaseru.

DLC Top Gun: Maverick Aircraft Set bude k dispozici 26. května, ale zatím neznáme jeho cenu. Víme ale, že zdarma nebude. Nevyhlížejte bohužel žádné nové mise ani mapu. Expanze láká na letouny F/A-18E Super Hornet od společností Boeing a McDonnell Douglas a F-14 Tomcat, který vyráběla firma Grumman, nové emblémy a slavnou titulní skladbu, která bude také znít v on-line dogfightech. Píseň Top Gun Anthem, kterou původně zkomponoval Harold Faltermeyer, pro hru upravil dlouholetý skladatel série Ace Combat Keiki Kobajaši.

Jak už jsme psali dříve, ani v případě letadel nejde tak docela o úplné novinky v pravém slova smyslu. V sedmém dílu se objevil coby ovladatelný stroj F-14D Super Tomcat i F/A-18F Super Hornet. A v rámci placeného DLC Cutting-edge Aircraft Series Set jsme se rovněž dočkali F/A-18F Super Hornet Block III.

Ale nejde o jediné želízko v ohni. Čeká se také na bezplatné rozšíření inspirované Top Gunem, které zamíří do hry Microsoft Flight Simulator. To vyjde 25. května a vlastně ani tady přesně nevíme, co dostaneme. Letoun F/A-18E Super Hornet do hry dorazil zdarma už dřív jako náplast na dlouhé čekání způsobené odklady filmu a podle autorů máme zažít, jaké je to být pilotem amerického námořnictva. Nicméně vzhledem k tomu, že MSFS tradičně nenabízí žádné souboje a akci, můžeme předpokládat, že se dočkáme spíš nějakého manévrování a startu či přistání na letadlové lodi, což až dosud umožňovaly jen modifikace.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru