Delta Delta Force: Hawk Ops, Level Infinite, Podívejte se na teaser z kampaně Black Hawk Down

Podívejte se na teaser z kampaně Black Hawk Down

Akce Delta Force: Hawk Ops konečně ukazuje něco víc ze singleplayeru

Zdroj: Level Infinite
10. 5. 2024

O hře Delta Force: Hawk Ops jsme na Vortexu psali opakovaně a comeback téhle značky v podání TiMi Studios a Level Infinite vzbudil velký zájem i u vás. Až dosud jsme se ale věnovali převážně multiplayeru zasazenému do blízké budoucnosti. Tedy ani ne tak my, jako vlastně vývojáři. Teď tu konečně po delší době máme něco o příběhové kampani pro jednoho hráče, která znovu představí události z Black Hawk Down (2003). Ty byly samozřejmě inspirované stejnojmennou knihou a filmem a pojednávají střetu v Somálsku v roce 1993.

Teď jsme se dočkali prvního teaseru. Autoři říkají, že jsou možná potichu, ale pracují. A jako důkaz předkládají právě čerstvé záběry z kampaně, kterou pohání Unreal Engine 5. Video pochází z PC verze, ale kampaň bude dostupná také na konzolích. Ale nikoli na mobilech a tabletech na rozdíl od multiplayeru. V teaseru se bohužel nedočkáme žádné akce, ale i tak stojí video za pozornost.

Na kanálu Delta Force na YouTube najdete řadu dalších videí převážně z multiplayeru. A pokud máte zájem o něco souvislejšího, před dvěma měsíci se na internetu objevilo rovnou několik hodin z testování multiplayeru.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru