Star Wars Outlaws, Ubisoft, Podívejte se na starší interní trailer Star Wars Outlaws

Podívejte se na starší interní trailer Star Wars Outlaws

Na internet unikla upoutávka z roku 2022, která nebyla určena pro veřejnost

Zdroj: Ubisoft
22. 6. 2024
Název: Star Wars Outlaws Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 30. 8. 2024

Na internet unikl materiál, jaký moc často spatřit nemůžeme. Má se jednat o trailer na hru Star Wars Outlaws, který vznikl pro interní potřeby Ubisoftu. Video údajně pochází z roku 2022, kdy byl v té době ještě nepojmenovaný Star Wars titul označovaný jako Project Helix (via DSOGaming). Což je ostatně název, který se objeví i na konci upoutávky.

Video má naneštěstí velice nízkou kvalitu, ale i tak si lze udělat představu, s jakou myšlenkou ve studiu Massive pracovali před dvěma lety a kam ji za tu dobu dostali. Mimochodem, konec traileru naznačuje, že se tou dobou ještě počítalo s vydáním v roce 2023.

Název Project Helix neslyšíme v souvislosti se Star Wars od Ubisoftu poprvé. Ve svém článku tak o chystané hře referoval už v květnu 2023 magazín Kotaku. Tedy ještě před formálním představením v červnu 2023 na Xbox Games Showcase. Nicméně spolupráce Ubisoftu, studia Massive a Lucasfilm Games na nové Star Wars hře byla bez dalších podrobností oznámena už v lednu 2021.

V tuto chvíli se už nějakou dobu zdánlivě bez povšimnutí materiál šíří internetem. Uvidíme, zda tomu bude chtít vydavatel učinit přítrž, nebo tentokrát přimhouří oko.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru