Podívejte se na první záběry z remaku Prince of Persia

Půjde o vylepšenou verzi The Sands of Time. Ubisoftu utekly obrázky a video přímo z Uplay

Zdroj: Ubisoft
10. 9. 2020
Název hry: Prince of Persia: The Sands of Time Remake Vývojář: , Vydavatel: Datum vydání: 21. 1. 2021 Platformy: , , , Žánr:

Tradice se musejí dodržovat. I pokud se to týká úniků. Ubisoftu krátce před dnešní akcí utkaly materiály z remaku Prince of Persia. Pocházejí přímo z ruské mutace Uplaye a potvrdilo se, že půjde o přepracovanou verzi The Sands of Time z roku 2003. První ohlasy na obrázky jsou, diplomaticky řečeno, trochu rozpačité. Ale nutno zdůraznit, že hodnotit grafiku jen na základě nich by bylo zatím předčasné.

 

Po nedávném náznaku Jasona Schreiera a starší zmínce na guatemalském obchodě se „Prince of Persia Remake“ pro PS4 a Xbox One těsně před únikem z Uplaye objevil také na britském Amazonu se zjevně provizorním datem 31. prosince. Daniel Ahmad naznačil, že by hra neměla vyjít na Switch.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím