Project CARS 3, Bandai Namco Entertainment, Podívejte se na první video z Project CARS 3

Podívejte se na první video z Project CARS 3

Další díl populární závodní série od Slightly Mad Studios vyjde už letos v létě

Zdroj: Slightly Mad Studios
3. 6. 2020
Název: Project CARS 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 8. 2020

Tým Slightly Mad Studios, který od loňského roku patří pod Codemasters, oficiálně představil hru Project CARS 3. Vývoj nového dílu v této závodní sérii nicméně šéf studia Ian Bell potvrdil už v prosinci 2018. Autoři nás lákají na ultimátní řidičský zážitek. Budeme si kupovat, vylepšovat a upravovat stovky vozů a obrazu svému přizpůsobíme také našeho závodníka. Hra vyjde už v létě.

Autoři nás lákají na úplně nový kariérní režim, který má oslovit hardcore fanoušky i závodní nováčky. Na cestě tímto módem slibují vývojáři hráče seznámit s těmi nezajímavějšími auty a tratěmi. Budou nás přitom chytrými kličkami pobízet k tomu, abychom se neustále zlepšovali a zbavovali se nejrůznějších asistentů.

Přibude Šanghaj i Interlagos

Pokud jde o novou customizaci vozů, bude možné si vybírat z už připravených polepů i si vytvořit své vlastní a vydat se s nimi do on-line závodů. Nový režim nazvaný Rivals nabídne kromě klasického také asynchronní multiplayer s pomocí dynamických duchů vašich nejbližších rivalů z žebříčku.

Mezi novými tratěmi se objeví neony zalité ulice Šanghaje a okruh Interlagos situovaný nedaleko brazilského Sao Paula. Vylepšena má být i hratelnost nebo realismus hry, kolize a pochopitelně také grafika.

První trailer v enginu hry se objevil na kanálu PlayStationu a nejdřív potvrzoval jako cílovou platformu PlayStation 4. Brzy se ale objevil také na kanálu Project CARS a tam už padlo rovněž ujištění o verzi pro PC a Xbox One. Project CARS 3 mají vyjít v létě.

Slightly Mad Studios v tuto chvíli dokončují závody Fast & Furious Crossroads, které mají po nedávném odkladu vyjít 7. srpna.

Project CARS 3, Bandai Namco Entertainment, Podívejte se na první video z Project CARS 3

A co konzole nové generace?

I když je v tuto chvíli hra Project CARS 3 oznámena jen na PC a současné konzole, autoři věří, že PlayStation 5 a Xbox Series X budou mít velký dopad na závodní hry obecně. Na výkonu se podle nich pozitivně podepíší zejména rychlejší úložiště. Joe Barron z týmu Project CARS 3 v rozhovoru pro GamesRadar prohlásil, že už teď ale cílí na 60 snímků za sekundu na všech aktuálních platformách. Je navíc docela dobře možné, že díky mezigenerační kompatibilitě se PC3 objeví také na PS5 a Series X a třeba i s nějakým tím update, navíc.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru