Madden NFL 22, EA Sports, Podívejte se na první video z Madden NFL 22

Podívejte se na první video z Madden NFL 22

Nový ročník slibuje více emocí i autentické chování na hřišti i v hledišti. 2K svou hru odložili

Zdroj: EA
18. 6. 2021
Název: Madden NFL 22 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 20. 8. 2021

Electronic Arts odhalili nový ročník série Madden NFL. Vyjde 20. srpna a už teď jej lze předobjednat. K dispozici máme také první upoutávku. Obal hry budou zdobit Tom Brady a Patrick Mahomes a titul míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Stadii.

Autoři slibují, že se ještě víc zaměřili na diváky a prostředí. Větší pozornost věnovali také výhodě domácího prostředí. Na hřišti ale asi nejvíc oceníte, že chování umělé inteligence mají ovlivnit průběžně aktualizovaná data o skutečných hráčích. Hráči se také budou přirozeněji pohybovat. Nový ročník má být díky tomu emotivnější, autentičtější a realističtější.

Všechny tyto technologické novinky ale budou dostupné jen na konzolích Xbox Series a PlayStation 5. Je celkem pochopitelné, proč se neobjeví na starších konzolích, ale absence na PC určitě fanoušky zamrzí.

Vylepšení se dočká režim Franchise a vrací se sólo kampaň v podobě The Yard. Tým slibuje pravidelně informovat o dalších detailech. Zveřejnil jízdní řád jednotlivých updatů s tím, že ten první přijde už 21. června a zaměří se na režim Franchise. Vývojáři se také pochlubili, že loni měli více hráčů než kdy dřív. A samozřejmě zohledňují podle svých slov při práci zpětnou vazbu od komunity.

Zdroj: EA

2K Sports před časem oznámili vlastní hru s licencí NFL, tato série má být ale arkádovější. Výkonný producent EA Sports Seann Graddy se jí zjevně neobává. Simulaci budou dál nabízet jen Electronic Arts. V rozhovoru pro GameSpot při této příležitosti Graddy řekl, že konkurence různě zaměřená bude ku prospěchu.

Vztahy s NFL mají podle jeho slov skvělé. 2K Sports svou vlastní hru s licencí NFL nedávno odložili. V květnu jsme se dozvěděli, že nestačí vyjít během finančního roku 2022, jak vydavatel původně zamýšlel. Původní série NFL 2K skončila v roce 2004 hrou ESPN NFL 2K5. Značku vyvíjelo studio Visual Concepts, které pracuje na NBA 2K a WWE 2K. Dříve dělali i NHL 2K.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru