Call of Duty: Warzone 2.0, Activision, Podívejte se na první video z japonské mapy pro Warzone

Podívejte se na první video z japonské mapy pro Warzone

Vývojáři také detailně představují celý ostrov a jeho lokace. Vrátí se Ronin a Phillip Graves?

Zdroj: Activision
2. 2. 2023

Activision postupně dávkuje informace o novém obsahu a nové mapě pro Call of Duty: Warzone 2.0. Bojiště Ashika Island se nyní po prvních obrázcích představuje také v traileru. Krátká upoutávka navazuje na předchozí informace a blíže ukazuje některé z lokací. Rozhodně jí neschází kouzlo japonské tematiky. Nezůstalo ale jen u videa. Autoři se podělili o další podrobnosti na oficiální webu, kde se také objevila spousta nových obrázků.

S novou sezónou a menší mapou se vrací nejen režim Resurgence, ale také příběhová omáčka, která bude navazovat na lore velké mapy Al Mazrah. Ultranacionalistická skupina Konni ostrov údajně využívá k transportu chemických a biologických zbraní. Ty sem mají mířit z Al Mazrah. Objevuje se také náznak, že druhá sezóna vrátí do hry postavu Phillipa Gravese z kampaně Modern Warfare II. Comebacku by se měl dočkat rovněž operátor Ronin z Modern Warfare z roku 2019.

Vývojáři také ještě blíže představili některá důležitá místa na ostrově. V obsáhlém příspěvku na oficiálním blogu se objevila spousta obrázků a některé detaily. Na mapě narazíme na komunikační anténu, četné pláže, skleníky, vlnolam, přístaviště, doky, turistické centrum, benzinky, výzkumné centrum, vodní kanály a mosty, hotel, radnici, akvárium, plážový klub, sklady, továrnu, čističku vody, vrak nákladní lodi… Je toho opravdu hodně.

A důležitou dominantou je samozřejmě hrad nacházející se v samotném srdci ostrova. Ten je zjevně inspirovaný starší japonskou arénou Castle, která se objevila už v Call of Duty: World at War a později také v Call of Duty: Vanguard. Vrátit se může v rámci nové sezóny i v multiplayeru Moden Warfare II. Nové bojiště by mohlo pojmout 40 až 50 hráčů. Mapa Ashika Island vznikla ve studiu High Moon. Japonskou tematiku by nicméně měla údajně mít celá druhá sezóna. 

Nový obsah do Modern Warfare II a Warzone 2.0 dorazí 15. února.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru