Tom Clancy’s The Division Heartland, Ubisoft, Podívejte se na první uniklá videa z The Division Heartland

Podívejte se na první uniklá videa z The Division Heartland

Už víme, kam nás vezme free-to-play spin-off, i to, jaké herní módy tu na nás čekají

Zdroj: Ubisoft
16. 5. 2021

Historie se opakuje. Podobně jako Ubisoftu nedávno unikla videa z uzavřeného testování Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine, případně Rainbow Six Parasite, chcete-li, nyní se dostaly na veřejnost neoficiální cestou záběry z testu Tom Clancy’s The Division Heartland. A díky nim máme samozřejmě k dispozici i nové podrobnosti o free-to-play spin-offu od amerického studia Red Storm Entertainment, kterých se nám dosud příliš nedostávalo.

Maloměsto a dva režimy

Z velkoměst se přesuneme víc na venkov. Heartland je zasazen do malého amerického městečka Silver Creek. Pro hráče je připraven kooperativní PvE režim Expedition a PvPvE mód Storm pro 45 lidí. V obou nás čeká průzkum, boj a hledání zásob v extrémně nebezpečné oblasti. Tým prý věří, že má vzrušující nápad, ale aby z nej byla co nejlepší hra, požádal o zpětnou vazbu od hráčů. Ta sice nepochybně přišla, ale s ní také riziko úniku, k němuž nakonec došlo.

 

A to i přesto, že přímo v uvítacím videu autoři upozorňují, že pozvaní šťastlivci jsou součástí velmi omezené skupiny hráčů, kteří podléhají NDA. Měli se vyhnout sdílení jakýchkoli informací s tím, že tým bude úniky pečlivě monitorovat. No, nepovedlo se. Zajímavé je, že videa jsou už hodiny na internetu, aniž by Ubisoft zasáhl, ačkoli jindy jedná velmi rychle… První pokusy o smazání videí ze strany Ubisoftu už proběhly. Kromě uvítacího videa máme k dispozici i desítky minut přímo z akce.

Nová hra z vesmíru The Division byla oficiálně oznámena teprve začátkem května v rámci širšího plánu rozšiřovat celou značku. Podle Ubisoftu není třeba, aby měl člověk s touto značkou jakoukoli předchozí zkušenost, protože nabídne nový pohled na zdejší svět. Heartland může vyjít ještě letos, případně příští rok. Titul míří na PC i konzole a je zjevně součástí nové strategie Ubisoft otevřít se víc free-to-play segmentu.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru