Podívejte se na první unboxing nového Xboxu Series X

Konzoli rozbalil mírně zmatený youtuber. Objevily se i fotky prvních krabic v obchodech

Zdroj: Willy Crow
12. 10. 2020

Znáte ty momenty, kdy má proběhnout něco speciálního, něco, na co se dlouho těšíte, ale všechno se na poslední chvíli pokazí a když z toho není rovnou ostuda, vyzní celá událost alespoň tragikomicky? Ano? Něco takového se právě děje kolem Xboxu Series X a nemá v tom prsty Microsoft ani nikdo s posvěcením oficiálně o konzoli nové generace mluvit. V průběhu dnešního dne se totiž začaly objevovat fotky balení nového Xboxu ve skladech obchodů a společně s tím se na YouTube objevil první neoficiální unboxing. Nemá ho však na svědomí nikdo z „profíků“, jako například Lewis Hilsenteger z kanálu Unbox Therapy, ale neznámý španělsky hovořící youtuber Willy Crow. Ke konzoli se dostal neznámo jak – i když ve videu děkuje přímo Microsoftu – a ve značně nemotorných dvou minutách a půl hází nebohým ovladačem a trhá krabici na místech, kde by ji otevírat určitě neměl. A to jsme ještě nezmínili, že je celé video natočené mobilem na výšku…

Teď už bez ironie – Willy Crow se ke konzoli s největší pravděpodobností dostal právě díky kontaktu z některého z obchodů. Neumíme si totiž jinak vysvětlit, proč by měl obdržet Xbox Series X o měsíc dřív, navíc bez jakéhokoliv dohledu ze strany Microsoftu a pravděpodobně i s možností natočit rozhraní a provést první ostrý test. Co se týče balení, nutno přiznat, že je v krabici vše pěkně uspořádáno, tedy včetně samotné konzole, ovladače i nutné kabeláže. Jen opravdu zabolí sledovat Willyho, kterak má krabici natrženou z úplně jiné strany a nepříjemně působí i nechtěný pád ovladače zpět do útrob krabice. Po samotném vybalení Xboxu z ochranného obalu nicméně z Willyho promluví skutečný fanoušek, když prohlásí, že jde o zabijáka PlayStationu a dodá, že se ještě musí s konzolí náležitě seznámit. Pravděpodobně tedy ze stejného zdroje můžeme očekávat v nadcházejících hodinách a dnech další videa.

Co se týče fotografií balení z obchodů, objevily se na Redditu od uživatele s přezdívkou thejassong. Podobu krabice, ukrývající Xbox Series X, už nicméně nějakou dobu známe, a proto nás nechává chladný i artwork Halo Infinite, který se skví na zadní straně. Terčem vtípků už byl před necelým měsícem, takže mnohokrát komentovaný odklad původně launchového titulu necháme bez komentáře. Za poznámku nicméně stojí, že vedle neoficiálních úniků se už na svět dostaly i první záběry z hraní od vybraných médií, která si mohla v předstihu vyzkoušet next-gen verzi Dirt 5. Za pozornost stojí zejména analýza od Digital Foundry, která jde za obecné zhodnocení dojmů a grafiky.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru