Uncharted (film), Podívejte se na oficiální trailer na film Uncharted v češtině

Podívejte se na oficiální trailer na film Uncharted v češtině

Na stříbrném plátně uvidíme scénu, kterou fanoušci znají ze třetího dílu herní série

Zdroj: Sony
21. 10. 2021
Název: Uncharted (film) Datum vydání: 10. 2. 2022

Update: Jak jsme naznačovali, Sony nakonec uvolnila první upoutávku na film Uncharted rychleji, než se možná počítalo. Neil Druckmann na PlayStation Blogu uvedl, že je to pro Naughty Dog velký moment. Věří, že film je věrný předloze. Režisér Ruben Fleischer přesto prohlásil, že udělal film pro hardcore fanoušky i ty, co zatím tuto sérii neznají.

Na dvě a půl minuty dlouhý trailer se můžete podívat v původním znění i s českým dabingem.

Původní zpráva: Na internet unikla ukázka z filmu Uncharted. Zobrazuje scénu inspirovanou hrou Uncharted 3: Drake’s Deception, přestože snímek má vyprávět vlastní příběh. Spekuluje se, že teaser by se měl dočkat oficiálního zveřejnění příští týden, pokud Sony své plány neurychlí v návaznosti na tento únik, což by bylo pochopitelné. Minimálně lze v tuto chvíli už prohlásit, že studio “vzdalo” svůj boj s aktuální verzí, která koluje po internetu, protože je to stejně marná snaha. A přinejmenším z toho alespoň filmaři vytřískají nějakou publicitu.

Není to ovšem poprvé, kdy někdo z veřejnosti něco z nového filmu spatřil. Už v srpnu byla ukázka z Uncharted promítána na CinemaConu. I zde měl být k vidění právě úsek, který nyní můžeme vidět my, i když v nijak oslnivé kvalitě. A pak tu byly samozřejmě ještě ony “slavné” dvě sekundy Uncharted, které se mihly v prezentaci společnosti Sony Pictures.

Film by měl mít premiéru příští rok v únoru. Ta česká je naplánovaná na 10. února, ve Spojených státech má jít Uncharted do kin 18. února. Ale v této nejisté době nikdy nevíte. Pokračování Top Gunu se odkládá opakovaně, přestože je film dávno hotový.

 

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru