The Casting of Frank Stone

Podívejte se na první trailer spin-offu Dead by Daylight

The Casting of Frank Stone je už na první pohled typickou hrou od Supermassive Games

Zdroj: Behaviour Interactive
15. 5. 2024

Od konce loňského roku víme, že vývojáři ze Supermassive Games – kteří se podepsali pod tituly jako Until Dawn, sérii The Dark Pictures Antholgy nebo The Quarry – pracují na singleplayerovém spin-offu Dead by Daylight. Pod dohledem vývojářů z Behaviour Interactive tak vzniká hra The Casting of Frank Stone, prostřednictvím které budou moci fanoušci původní hry nahlédnout na známé kulisy trochu jinýma očima. Jak bude hra vypadat teď odhaluje první gameplay trailer, který dává jasně najevo, že i Frank Stone bude typickou hrou od Supermassive Games. Pěkná grafika, čtveřice hrdinů, řada filmově střižených momentů a narůstající děs kolem postupně odhalovaného neznáma.

Jak trailer odhaluje hned na začátku, ve hře se podíváme do města Cedar Hills v Oregonu, které se na první pohled jeví jako zcela poklidné. Záhy se ale dozvídáme, že by to všechno platilo jen v případě, pokud bychom zcela pominuli onu záležitost se sériovým vrahem Frankem Stonem. Tím je poměrně rychle nastavena atmosféra, tak důvěrně známá hráčům Dead by Daylight, a rozjíždí se série filmových obrazů, v nichž čtveřice hrdinů zavítá i do nechvalně proslulé slévárny, které se z očekávaných důvodů přezdívá Murder Mill.

Co se týče hratelnosti, už první trailer dává jasně najevo, že i v tomto ohledu nabídnou lidé ze Supermassive Games to, co umí nejlépe. Anebo to, co recyklují v každé své hře, záleží na úhlu pohledu. Každopádně budeme strůjci osudu všech čtyř postav a skrze rozhodnutí a činy určíme, zda hrdinové přežijí, či nikoliv. Nabízí se hned několik cest a možných vyústění, novinkou ale má být větší důraz na hádanky zasazené do prostředí a sbírání konkrétnějších nápověd či indicií, vedoucích k rozluštění celé záhady. Nic dalšího – tedy zejména datum vydání – trailer bohužel nenabízí, dá se však očekávat, že jeho výskyt by mohl naznačovat blížící se konec prací a vstup do finální fáze připrav. Hra by měla vyjít v průběhu letošního roku na PC, PlayStation 5 a Xbox Series.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru