eFootball 2022, Konami, Podívejte se na první teaser next-gen PES na Unreal Enginu

Sledujte první teaser next-gen PES na Unreal Enginu

Plnohodnotný nový díl vyjde až příští rok. Letos se dočkáme jen updatu za nižší cenu

Zdroj: Konami
15. 7. 2020
Název: eFootball 2022 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 30. 9. 2021

Naše nedávná zpráva ohledně nového ročníku série Pro Evolution Soccer neboli eFootball PES se potvrzuje. Ročník 2021 dorazí jako takzvaný season update, který přinese aktualizované soupisky, statistiky a pouze drobná vylepšení pro loňskou hru. To se odrazí i na nižší ceně.

Konami už nás ale současně lákají na příchod plnohodnotné next-gen verze, která opustí vlastní Fox Engine. Tuto technologii PES využíval od ročníku 2014, který vyšel v roce 2013. Engine původně vyvinutý pro Metal Gear Solid V se osvědčil a fungoval ještě na minulé generaci konzolí. Nyní jej však vystřídá Unreal Engine od Epicu.

Na něm poběží další ročník, který vyjde v roce 2021 a má jít o úplně novou od základu přepracovanou hru, která nabídne lepší grafiku, animace i fyziku. Vylepšení se dočkají také režimy myClub a Master League. Právě kvůli náročnosti práce na plnohodnotném next-gen titulu se autoři rozhodli osekat plány na letošní ročník. Přesto Konami věří, že fanoušky nezklame.

Vydavatel mluví o výhodné ceně, ale nekonkretizoval ji. Není také jisté, zda letošní ročník vyjde jako placený update pro ten loňský v pravém slova smyslu, anebo prostě půjde o samostatný titul s podobným obsahem za nižší cenovku.

Next-gen titul chtějí Konami začít testovat v polovině příštího roku a vydat jej někdy později, tedy předpokládáme znovu na podzim.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru