Call of Duty: Black Ops Cold War, Activision, Podívejte se na plnohodnotný trailer k novému Call of Duty

Plnohodnotný trailer k novému Call of Duty je tady

V kampani si budeme moci vytvořit vlastní postavu a v příběhu máme činit důležité volby

Zdroj: Activision
26. 8. 2020

Activision dnes prostřednictvím Warzone odhalil nové Call of Duty: Black Ops Cold War, ukázal první plnohodnotný trailer a potvrdil v podstatě vše podstatné, o čem se dosud spekulovalo. Dvě a půl minuty dlouhá upoutávka nás láká především na příběhovou kampaň. Ta přímo navazuje na úplně první díl Black Ops a vezme hráče do začátku osmdesátých let. Těšit se můžeme na populární fiktivní postavy, jako je Woods, Mason a Hudson, ale i historické osobnosti. V upoutávce se třeba objeví americký prezident Ronald Reagan podobně jako dříve JFK v prvním dílu.

Autoři údajně nechtějí vyprávět lineární story, ale dát hráči možnost, aby pocítil dopady svých akcí.

Singleplayer má na svědomí studio Raven Software a vydáme se v něm do východního Berlína, Turecka, Vietnamu nebo Sovětského svazu. Hráči si prý vůbec poprvé budou moci vytvořit vlastního hrdinu, který se připojí ke známým protagonistům staršího dílu a bude s nimi pátrat po tajemném muži, který si říká Perseus. To on chce destabilizovat rovnováhu sil ve světě. Můžeme si zvolit muže i ženu a upravit jej k obrazu svému. Kromě toho bude možné vyplnit psychologický profil, který drobně hru ovlivní.

Mnohem větší vliv na scénář ale budou mít volby, které v průběhu kampaně učiníme. Autoři údajně nechtějí vyprávět lineární story, ale dát hráči možnost, aby pocítil dopady svých akcí. V několika zásadních momentech si v singlu budeme moci vybrat, jak se zachováme. V jedné z misí bude například možné uplatit stráže, použít jed, anebo zvolit tichý přístup, popsalo Kotaku. Každá taková volba prý ovlivní konec hry. Počet zakončení však autoři zatím tají. Hráči si ale podle nich mohou vytvořit několik uložených pozic, aby zkusili různé možnosti.

Kromě kampaně hra nabídne také multiplayer a zombíky. Multiplayer se blíže představí 9. září. Rozšiřující obsah pro hru více hráčů bude vycházet zdarma a Cold War má podporovat cross-play a cross-progression napříč platformami včetně konzolí nové generace. Nabídne také systém battle passu. Už zítra bychom ale měli hru vidět znovu v akci na Opening Night Live, která zahajuje letošní digitální Gamescom.

Call of Duty: Black Ops Cold War vyjde 13. listopadu. Open beta bude první k dispozici na PS4. Standardní edice bude stát 60 dolarů, ale za takzvaný cross-gen bundle s možností upgradovat na next-gen verzi zaplatíte 70 dolarů. Vedle nich pak bude k dispozici i ultimátka za 90 dolarů. Titul vyjde na PC, současných i nových konzolích. Záběry v traileru pocházejí z verze pro PlayStation 5.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru