Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros. Interactive Entertainment, Podívejte se na nový trailer Suicide Squad: Kill the Justice League

Podívejte se na nový trailer k Suicide Squad

Superpadouši tentokrát musí stanout proti superhrdinům, aby všechno dobře dopadlo

Zdroj: Rocksteady Studios
16. 10. 2021

Na akci DC FanDome byl představen nový trailer hru Suicide Squad: Kill the Justice League, přesně jak se předpokládalo. Novinka od vývojářů série Batman: Arkham z týmu Rocksteady Studios vyjde příští rok a míří na PC, Xbox Series a PlayStation 5. Venku je nová tříminutová příběhová upoutávka, která dává vzpomenout na Arkham Asylum, představuje hlavní hrdiny a ukáže nám i členy Justice League. Spatříme tak Supermana, Flashe, Green Lantnerna i Wonder Woman, kteří nejsou tak docela ve své kůži. Na konci traileru se objeví i nechvalně proslulý Penguin neboli Tučňák, chcete-li.

Hlavní hrdinové této kooperativní akce pro čtyři hráče Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark mají v hlavách nastraženou výbušninu a musí spolupracovat. A nejde tu koneckonců o nic menšího než záchranu celého světa, protože Brainiac ovládl klasické superhrdiny. Proto se chovají tak divně. S partou antihrdinů se vydáme do Metropolis ve hře, která je na rozdíl od Gotham Knights pokračováním arkhamské série. Titul lze hrát i v singlu a přepínat mezi postavami, ostatní role pak vyplní počítačem řízení parťáci.

V galerii níže najdete různé zajímavé scény, které mě v traileru praštily do očí a stojí podle mě za pozornost. Samozřejmě jich je v celém videu mnohem víc, stejně jako různých narážek a příslibů dalších postav.

Ještě dnes večer bychom se měli dočkat také nových informací k titulu Gotham Knights. Minimálně trailer už ale unikl předčasně.

Více informací o hře Suicide Squad: Kill the Justice League najdete v našich starších novinkách.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru