Armored Core VI: Fires of Rubicon, Bandai Namco Entertainment, Podívejte se na nový trailer k Armored Core VI

Podívejte se na nový trailer k Armored Core VI

Autoři lákají na příběh. Unikl obal krabicovky a spekuluje se o multiplayeru

Zdroj: FromSoftware
24. 7. 2023
Název: Armored Core VI: Fires of Rubicon Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 25. 8. 2023 Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 8. 2023

Venku je nový příběhový trailer k Armored Core VI: Fires of Rubicon od studia FromSoftware, který má tři a půl minuty a stylově láká na zdejší syrový svět a akci. Hráči se vypraví na vzdálenou planetu Rubicon 3, kde budou coby žoldáci bojovat ve službách různých korporací. Nezůstalo ale jen u něj. Mecha akce Armored Core VI: Fires of Rubicon od studia FromSoftware má sice dorazit na trh až 25. srpna, ale někomu se už možná dostala předčasně do rukou. Na internetu se totiž objevily snímky krabicové verze pro PS5. A podle popisku v japonštině má hra nabídnout multiplayer pro 2 až 6 lidí a 3 diváky. Může se ale také jednat o prázdné krabičky, které v japonských obchodech lákají k předobjednávce.

Armored Core VI: Fires of Rubicon navazuje na dlouholetou sérii od studia FromSoftware. Tým, který je dnes známý zejména díky soulsovkám, první díl této značky vydal už v roce 1997. Jedná se o jednu z jeho nejstarších her. Poslední díl Armored Core: Verdict Day vyšel před dlouhými 10 lety ještě na PS3 a Xboxu 360. Celkem půjde už o 16. příspěvek do rozvětvené ságy. Šestka byla oficiálně oznámena loni v prosinci na akci The Game Awards. Titul vyjde 25. srpna na PC, PS4, PS5, Xboxu One i Xboxu Series.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru