Diablo II: Resurrected, Blizzard Entertainment, Podívejte se na nové cutscény z remasteru Diabla II

Podívejte se na nové cutscény z remasteru Diabla II

Výbuch jako u Warcraftu III se nekoná. Vicarious Visions přepracovali filmečky od základu

Zdroj: Blizzard
13. 8. 2021

Už začátkem tohoto týdne jsme vás informovali, že od dnešní 19. hodiny začíná beta očekávaného remasteru druhého Diabla. Vývojáři mluvili o obsahu chystaného testu, funkcích, které nebudou v betě dostupné a mimo jiné slíbili, že si hráči budou moci poprvé vychutnat přepracované cutscény. Ty jsou totiž součástí snah vývojářů z Vicarious Visions o grafické vylepšení celého zážitku a fanoušci na jejich podobu s velkým napětím čekali. V živé vzpomínce totiž měli fiasko spojené s remasterem Warcraftu III, který měl být v tomto ohledu rovněž modernizován, ale z plánů sešlo. Nyní je však situace o poznání odlišnější a vývojáři se naopak novými filmečky v předstihu chlubí na YouTube. Podívat se tak můžete na úvod prvního a druhého aktu a pokochat se změnami, které vylepšují celkovou vizuální stránku, ale v převážné míře zachovávají střih a pochopitelně i vyznění původních animací.

Co se týče první ukázky, jak názorně demonstruje porovnávací video od známého YouTubera s přezdívkou Cycu1, vývojáři do střihu nesahali vůbec a filmečky jsou nad rámec nové grafiky a drobných změn zcela shodné. Dochází i na velmi zajímavé detaily, jako jsou dekorace svítilen či některé části oděvů nebo jiných výraznějších prvků, což zanícení fanoušci jistě ocení. Ostatně, obě původní videa na oficiálním kanále Diabla sesbírala ve větší míře kladná hodnocení a zdá se, že Diablo II: Resurrected alespoň v tomto ohledu pohodlně zaboduje. Druhé video se od původního předělu odlišuje více, mění například denní dobu, během které Marius s Wandererem putují pouští, ale i tato cutscéna je zpracována vesměs identicky, aby do ní také seděl původní dabing, což je další z věcí, kterou fanoušci oceňují.

Všichni jsou nicméně natěšení na cutscénu ze čtvrtého aktu, ve kterém se objeví Diablo, na tu si ale budou muset počkat až do vydání plné verze 23. září. Součástí dnes startující bety jsou totiž pouze dva zmiňované akty a jen pět z budoucích sedmi tříd hrdinů. Vývojáři rovněž vysvětlili, že do bety nebude možné nahrát vlastní uloženou pozici z původní hry – byť tato možnost bude přístupná po vydání – a bohužel i potvrdili, že došlo na zrušení TCP/IP lokálního multiplayeru. Ten nebude ani v betě, ani v plné hře, protože se vývojáři obávají bezpečnostního rizika, kterému se jednoduše nechtějí zbytečně vystavovat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru