Zaklínač (seriál), Podívejte se na Liama Hemswortha v roli Geralta

Podívejte se na Liama Hemswortha v roli Geralta

Oficiální teaser od Netflixu konečně ukazuje, jak podobný je Henrymu Cavillovi

Zdroj: Netflix
23. 5. 2024

Seriálového Zaklínače od Netflixu čekají s připravovanou čtvrtou řadou dvě velké změny. Jednak půjde o řadu předposlední, na kterou už naváže jen závěrečná pátá řada. A jednak se dočkáme změny na postu herce, který ztvárňuje hlavního hrdinu Geralta. Po Henrym Cavillovi nastupuje Liam Hemsworth, jak autoři seriálu avizovali dlouho dopředu, až nyní ale dostáváte možnost konečně se podívat, jak to novému protagonistovi sluší. Krátký teaser přímo od Netflixu odhaluje Liama Hemswortha v Geraltově kůži i oblečení a u všeho nechybí ani věrná klisna Klepna.

Teaser má všehovšudy minutu s tím, že Hemsworthova otočka směrem ke kameře je krátkým vyvrcholením budovaného očekávání. A i když jsme neměli šanci podívat se na „nového“ Geralta bůhvíjak detailně, jedno se musí nechat. Hemsworth je Cavillovi velmi podobný, a i když ve finále nemusí mít diváci žádný velký problém s tím, že v posledních dvou řadách seriálu došlo ke změně, nebudou si muset zvykat na někoho zcela odlišného. Nakonec, bylo i v zájmu týmu kolem showrunnerky Lauren S. Hissrich najít někoho, kdo by odpovídal všeobecné představě o Geraltově podobě, ačkoliv bychom zejména v porovnání s knihou samozřejmě našli mnoho rozdílů už v prvních třech řadách.

Co se týče závěrečné části seriálu, těšit se můžete zejména na počínání Ciri v řadách Potkanů, ale dojít by mělo i na trochu rozzlobenější Yennefer a odhodlanějšího Geralta. Nemá smysl prozrazovat na tomto místě cokoliv z knih, pokud jste pouze diváky seriálu, snad ale bude stát předehra vyvrcholení za to. Premiéra čtvrté řady zatím nemá potvrzený termín.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru