The Last of Us (seriál), Podívejte se na fotky z natáčení seriálu The Last of Us

Podívejte se na fotky z natáčení seriálu The Last of Us

Joel s rouškou a řada kulis, které si už v souladu s příběhem začala brát příroda zpět

Zdroj: HBO
13. 10. 2021
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Natáčení seriálu The Last of Us pro HBO je v plném proudu, což dokazují nové neoficiální fotografie. Pořídili je fanoušci, kteří se v těchto dnech pohybují v kanadském Edmontonu poblíž Alberta Legislature Building přezdívané jednoduše The Leg. Právě tato budova a její blízké okolí slouží filmařům s největší pravděpodobností coby kulisy Bostonu, kde se po dramatickém úvodu hry a posunu času o 20 let nachází hlavní hrdina Joel. Právě toho vyfotila na místě fanynka Kristin Raworth a přináší dosud nejlepší fotografii Pedra Pascala, který hraje spolu s Bellou Ramsey ústřední duo. Pedro Pascal nicméně na snímku pouze přechází za štábem a má tudíž v zájmu platných nařízení roušku. I tak ale máte možnost prohlédnout si, jak vývojáři naložili s jeho oblečením a zda vám alespoň na nepříliš detailní fotografii hlavního hrdinu hry připomíná, či nikoliv.

Kromě výše uvedené fotky ale sdílí fanoušci také detailní pohledy na kulisy, které připravili filmaři v souladu s tím, jak vypadal svět The Last of Us ve hře. Vzhledem k tomu, že ode dne Nákazy uplynulo dlouhých dvacet let, příroda si začíná brát všechny lidské výdobytky zpět a v první řadě obepíná vozidla a domy šlahouny stromů a keřů. Je jedno, zda jde o autobus, taxík nebo obchodní galerii – vše působí v souladu s předlohou velmi věrně a navozuje patřičnou atmosféru zmaru a osamělosti, do které se hra umí víc než spolehlivě nořit. Zajímavě působí také večerní snímky, na nichž dochází i k potvrzení, že Edmonton skutečně slouží jako kulisa Bostonu. Na jedné z fotek je totiž zachycen policejní vůz a jeho označení je všeříkající. Nové fotografie, bez ohledu na to, že je nikdo z HBO neposvětil, doplňují zatím jedinou oficiální fotografii ústřední dvojice, kterou můžete vidět v úvodu tohoto článku.

Snad i proto, že chtějí autoři seriálu fanoušky držet v napětí, neviděli jsme dosud Pascalovi a Ramsey do tváří a na plnohodnotné odhalení ještě musíme počkat. Kdy proběhne, zatím nevíme, ale vzhledem k tomu, že seriál má být uveden až na přelomu let 2022 a 2023, je stále ještě dostatek času.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru