The Last Oricru, GoldKnights, Podívejte se na 8 minut z nové české hry The Last Oricru

Podívejte se na 8 minut z nové české hry The Last Oricru

Konečně můžete spatřit nejnovější záběry ze hry donedávna známé jako LostHero

Zdroj: GoldKnights
30. 6. 2021
Název: The Last Oricru Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 13. 10. 2022

Začátkem června, jakmile padlo embargo, jsem vás informovali, že český titul LostHero se přejmenoval na The Last Oricru, našel vydavatele a má ještě větší ambice. Nové video ze hry od studia GoldKnights jsme vám ale ukázat nemohli. Navzdory tomu, že se objevilo v prezentaci pro novináře, kterou ještě před E3 uspořádala společnost Koch Media, respektive její nový label Prime Matter.

Nová hra, povědomý hlas

To se ale teď změnilo. Důkladně si znovu představovat celé akční RPG, které mísí prvky sci-fi a fantasy, není třeba, ale ukázka rozhodně stojí za pozornost. Jejím průvodcem je mluvčí studia Warhorse Tobias Stolz-Zwilling, který momentálně pomáhá s komunikací také u dalších projektů Kochu a český The Last Oricru je přirozeně jedním z nich.

Ukázka demonstruje samotný svět Wardenia, postavy, nepřátele i souboje. Bylo by nošením dříví do lesa opakovat vše, co zazní přímo ve videu, které si určitě pustíte, ale za zmínku stojí například to, jaký vliv budou mít na příběh a celé dobrodružství vaše volby a rozhodnutí. Koneckonců záběry v praxi předvedou, jak to vypadá, když máte na výběr mezi více řešeními téže situace. Pozornost zasluhuje i pasáž věnovaná kooperaci a jejímu fungování.

The Last Oricru má vyjít v roce 2022 na PC, PS5 a Xboxu Series v digitální i krabicové verzi. Hra láká na split-screen kooperaci a pohání technologie Unreal Engine 4 od Epicu. Studio GoldKnights založil v roce 2016 Pavel J. Strnad a dnes ho tvoří skoro 40 lidí. Pavla jsme také v posledním článku vyzpovídali a ptali se ho na přejmenování hry i nového vydavatele.

“Jak jsme na hře postupně pracovali a vylepšovali ji, začalo být jasné, že vydávat si ji sami by nefungovalo. Tak jsem postupně hledal partnera,” prozradil nám Pavel Strnad s tím, že měli několik nabídek, ale Koch jej přitahoval nejvíc. “Protože mi přišlo, že jsou evropští, tak nám budou líp rozumět a zároveň mají velké portfolio RPG her,” doplnil.

Více podrobností už najdete v předchozím textu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru