Nobody Wants to Die, Plaion, Podívejte se na 10 minut z Nobody Wants to Die

Podívejte se na 10 minut z Nobody Wants to Die

Krásná neonoirová detektivka říznutá BioShockem vychází už příští týden

Zdroj: Critical Hit Games
11. 7. 2024
Název: Nobody Wants to Die Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 17. 7. 2024

Nobody Wants to Die patří mezi mé nejočekávanější tituly letních měsíců. Je to neonoirová detektivka zasazená do dystopické budoucnosti, která svou estetikou může evokovat směs Blade Runneru a BioShocku. A hratelností snad trochu připomene L.A. Noire nebo alespoň detektivní pasáže v arkhamské sérii.

Hra od studia Critical Hit Games vychází už 17. července pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series a teď jsme se krátce předtím dočkali nového exkluzivního videa od magazínu IGN. Gameplay prezentuje víc než 10 minut přímo ze hry. Popisovat vám obsah by bylo nošením dříví do lesa. Futuristický New York si určitě prohlédněte sami, díky videu budete mít mnohem lepší představu nejen o tom, jak novinka vypadá, ale také jak se bude hrát.

Hra nás přenese do roku 2329, kde je nesmrtelnost dostupná, ale má svou cenu. Technologie pokročila do té míry, že je možné uložit vědomí do paměťové banky, případně jej přenést z jednoho těla do druhého. Pokud si ovšem můžete dovolit tučné předplatné. Hlavním hrdinou je detektiv James Karra, který pronásleduje sériového vraha, jenž se zaměřil na zdejší smetánku. A jak už asi tušíte, v pozadí bude něco pořádně shnilého.

Hru pohání Unreal Engine 5 a byla ve vývoji čtyři roky. Autoři nám zjevně chtějí předložit náročné otázky ohledně rizik nesmrtelnosti a hra se bude zbývat tím, jak je ve světě s mizející morálkou stále obtížnější oddělit dobré od špatného. Smrt tu může být jen vzdálenou vzpomínkou, ale to nepochybně neznamená, že se tu žije jako v ráji.

Další podrobnosti najdete v našem starším článku nebo na oficiálním webu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru