Sniper Ghost Warrior: Contracts 2, CI Games, Podívejte se, jak si Sniper vede na Blízkém východě

Podívejte se, jak si Sniper vede na Blízkém východě

Ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2 budeme likvidovat cíle na extrémně dlouhou vzdálenost

15. 9. 2020
Název: Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 4. 6. 2021

Polské studio CI Games se pochlubilo prvním teaserem na hru Sniper Ghost Warrior Contracts 2 a společně s ním jsme se dočkali i čerstvých screenshotů. Z mrazivé Sibiře se tentokrát vydáváme do mnohem teplejších krajů. Hlavním hrdinou kampaně je námezdní sniper Reaper, který operuje v blízkovýchodní oblasti na hranici Libanonu a Sýrie v srdci nepřátelského území. Odměny jsou tu vysoké, ale riziko také. Jeho úkolem je svrhnout nejmenovanou zločineckou organizaci.

Prozkoumáme v nich pět rozsáhlých oblastí na Blízkém východě. K dispozici tu bude celkem 24 kontraktů a plejáda vedlejších misí.

Vůbec poprvé se Sniper Ghost Warrior zaměřuje na likvidaci cílů na extrémní vzdálenost 1000 metrů a víc. Právě na takový zásah se soustředí i premiérová upoutávka, a to má být rovněž hlavní novinka pokračování. Je to prý něco, po čem komunita už dlouho volala. Autoři slibují tu nejrealističtější simulaci snipera, jakou kdy vytvořili. Hned dvě unikátní singlové kampaně nás pak prověří také ze stealth technik a prozkoumáme v nich pět rozsáhlých oblastí na Blízkém východě. K dispozici tu bude celkem 24 kontraktů a plejáda vedlejších misí.

Ke každé zakázce bude navíc možné se vrátit a splnit ji jiným způsobem ve snaze získat další odměny. V tomto smyslu Sniper Ghost Warrior Contracts 2 navazuje na předchozí hru, která se otevřeně hodně inspirovala sérií Hitman a jejími posledními díly. Samozřejmostí jsou autentické zbraně a další vybavení. A když nebude zbytí, můžete se pustit i do otevřené konfrontace. Ale pozor, nepřátelé mají být chytřejší než dřív. Tým pochopitelně láká i na vylepšenou grafiku.

Podle vývojářů jejich fanoušci ocenili změny, s nimiž přišel předchozí díl. Novinka by měla ještě víc zohlednit přání věrných hráčů. Autoři doslova lákají na to, že své sandboxové mise posouvají na další úroveň. Nové mapy mají být výzvou i pro ostřílené veterány. Zážitek má být navíc intenzivnější díky realistickému zasazení do blízkého roku 2021.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 má vyjít ještě letos v zimě na PC, PS4 a Xbox One. Spuštěn byl i oficiální web, kde najdete pár dalších podrobností. Bude zajímavé sledovat, kdy a jak na Ghost Warriora zareaguje konkurenční série Sniper Elite od britského studia Rebellion, která je však doma v kulisách druhé světové války. I tady se o pokračování už nějakou dobu mluví. A to hned v několika různých verzích.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru