Po bočnicích k PS5 se začaly prodávat i kryty DualSensu

Po bočnicích k PS5 se začaly prodávat i kryty DualSensu

Deset barevných kombinací a nízká cena láká k vyzkoušení. Jak na to zareaguje Sony?

Zdroj: Decor Evolve
16. 1. 2021

O více, či méně úspěšných možnostech, jak si upravit vzhled konzole PlayStation 5, jsme vás na Vortexu informovali opakovaně. Ať už šlo o PlateStation 5 (CustomizeMyPlate), produkty společnosti Dbrand, nebo nedávné fiasko se stylizovanými konzolemi od Sup3r5, téměř vždy se úpravy týkaly pouze bočnic konzole. Jak už ale víme od uvedení PS5, také ovladač DualSense nabízí snadnou možnost, jak sejmout černou část z přední části a tu případně nahradit jinou barevnou variantou. Oficiálně se žádné výměnné panely či kryty nenabízí, neoficiálně je ale nabízí portál Decor Evolve a nežádá příliš vysokou cenu. Kryty v deseti barevných kombinacích můžete koupit po deseti dolarech.

Na rozdíl od všech dřívějších a spíše neúspěšných pokusů, jak upravit vzhled PS5 a ovladače DualSense, provozovatelé Decore Evolve vsadili na nenápadnost a o nabízených produktech spíše nemluví. Pozornosti hráčů však neunikly, a jak se zdá, nic nikomu nebrání v tom, aby černou plastovou část vyměnil za jinou barvu. Deset zmiňovaných variant zahrnuje například zlatou, stříbrnou, světle modrou, ocelově šedou, oranžovou nebo červenou barvu, a pokud byste zatoužili po více kusech, ještě vám Decore Evolve nabízí slevu. Při koupi dvou krytů činí 10 procent z finální částky a v případě zájmu o čtyři kusy dvojnásobek. Jak už bylo uvedeno výše, jeden kryt stojí 10 dolarů, při objednání z České republiky ale musíte zahrnout ještě platbu službě třetí strany, která se postará o přeposlání. Decor Evolve své produkty expeduje pouze do Spojených států, Kanady, Austrálie a Velké Británie.

Vedle krytů je k dispozici také nabíječka pro dva ovladače DualSense, držák na stůl a průhledný gumový kryt, rovněž s cenami, které případné zájemce nezruinují. Je však otázkou, kde se celý nápad vzal, vzhledem ke zcela nesouvisejícímu zboží, které Decor Evolve dále nabízí. Zdá se totiž, že hlavním předmětem podnikání jsou bytové doplňky a dekorace, jako jsou nejrůznější vázy, sošky, květináče, mističky a další, takže těžko usuzovat, jakým způsobem se provozovatel dostal právě k doplňkům pro herní konzoli. Buď jak buď, momentálně se nezdá, že by Decor Evolve narazil na nepříjemnosti ze strany Sony a možná se tak objevuje první schůdný model, jak neoficiální součásti konzle PS5 a jejího příslušenství prodávat, nepočítáme-li záplavu plastových krytů z AliExpresu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru