HROT, Plná verze české akce Hrot vyjde příští týden

Plná verze české akce Hrot vyjde příští týden

Už v tuto chvíli můžeme mluvit o obrovském úspěchu. Hra má vynikající hodnocení

Zdroj: Spytihněv
9. 5. 2023
Název: HROT Vývojář: Platformy: Žánr: Datum vydání: 16. 5. 2023

Český nezávislý vývojář Spytihněv oznámil na Twitteru, že jeho velmi populární retro akce Hrot už brzy vystoupí z early accessu. Plné verze se dočká 16. května. Spytihněv informaci doprovodil poměrně stručným, ale vtipným oznámením. Verze 1.0 nabídne celkem 3 epizody, 26 úrovní a 4 nekonečné bitkové arény. Proti nám se postaví přes 50 druhů roztodivných a často značně bizarních protivníků.

Pokud jde o další plány, v tuto chvíli prý Spytihněv nemá v hlavě nic konkrétního. Po vydání musí podle svých slov promyslet další možnosti. Rozhodně bude zajímavé sledovat, jak si plná verze povede a jak se jí povede uspět u dalších potenciálních hráčů. Každopádně už v tuto chvíli můžeme mluvit o nesporném úspěchu. Podle různých odhadů se zdá, že Hrot má na kontě vyšší desítky tisíc prodaných kopií. Možná dokonce ještě víc.

O kvalitách Hrotu mimo jiné vypovídá vynikající hodnocení na Steamu. Od ledna 2021, kdy tato FPS vstoupila do early accessu, už ji ohodnotilo skoro 2200 lidí. Chválí ji přitom 97 procent hráčů. Za posledních 30 dní má dokonce 100 procent kladných ohlasů.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru