PlayStation VR2 láká na další hry a předobjednávky

PlayStation VR2 láká na další hry a předobjednávky

Hvězdné války na launch, nové video z Horizonu a dva čerstvě oznámené tituly

Zdroj: ILMxLAB
16. 11. 2022

Spustily se předobjednávky na PlayStation VR2 a v té souvislosti se hned několik vývojářů připomnělo se svými hrami pro nový headset od Sony. U nás se základní verze prodává za 14 990 korun, bundle se hrou Horizon Call of the Mountain za 16 290 korun a nabíječka ovladačů Sense za 1199 korun.

No Man’s Sky

Neméně zajímavá je ale nabídka her. Před pár dny vývojáři ze studia Hello Games potvrdili, že bezplatný update pro No Man’s Sky dorazí v den, kdy dorazí PS VR2 na trh, tedy 22. února. O tom už jsme vás informovali v novinkovém souhrnu.

Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge – Enhanced Edition

V kosmu zůstaneme. Další launchovou hrou bude výlet do vesmíru Hvězdných válek v podobě Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge – Enhanced Edition. Její autoři ze studia ILMxLAB společně s oznámením spustili předobjednávky. Nedočkali jsme se ale žádných nových podrobností ani videa. Titul původně vyšel pro Oculus Quest a je inspirovaný atrakcí Star Wars: Galaxy’s Edge. Na českém PS Storu se prodává za 1319 korun. Více podrobností o slušně hodnocené hře najdete v našem archivu.

Horizon Call of the Mountain

Společně s PS VR2 samozřejmě na trh dorazí i hra Horizon Call of the Mountain, ujišťuje Sony a její vývojáři. I v tomto případě se spustily předobjednávky a studia Firesprite a Guerrilla Games fanoušky potěšila novou krátkou upoutávkou. Na českém PS Storu se prodává za 1849 korun.

Altair Breaker

Na PlayStation VR2 ale míří také nově oznámené hry. Tou první je Altair Breaker, což je multiplayerová bojovka s meči zasazená do unikátního světa. Autoři slibují intuitivní ovládání, rychlé souboje, vzdušná comba i různé zvláštní schopnosti. Na pohled to ale zatím působí trochu tuctově. Hra od studia Thirdverse vyšla už v srpnu na PC a její hodnocení je jen lehce nadprůměrné.

X8

A konečně poslední stručná novinka se týká další nově oznámené hry pro PS VR2. X8 je multiplayerová first person střílečka, v niž se utkávají hrdinové s různými schopnostmi. I za tímto titulem stojí společnost Thirdverse a chystá se také na PC. Zase nemohu říct, že by to byla nějaká láska na první pohled, ale třeba se to bude hrát lépe, než to působí na videu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru