PlayStation Showcase se bude konat příští týden

PlayStation Showcase se bude konat příští týden

Sony konečně oznámila datum očekávané prezentace. Potrvá hodinu a nabídne i novinky

Zdroj: Sony
17. 5. 2023

Po odhadech, dohadech a spekulacích, k nimž se během dneška připojil i známý leaker billbil-kun, konečně známe datum konání prezentace PlayStation Showcase, která byla v poslední době vyhlížena stále s větším očekáváním. Jak před chvílí společnost Sony oznámila, dočkáme se jí už přesně za týden, tedy 24. května, a to v sympatických 22:00 našeho času. „Je téměř čas se podívat, co bude následovat,“ láká Sony fanoušky.

Přenos bude možné sledovat na YouTube a Twitchi a má trvat něco málo přes hodinu. Během té se dočkáme řady her pro PlayStation 5 i pro nedávno vydaný headset PlayStation VR2, které jsou zrovna ve vývoji napříč mnoha špičkových studií, jak uvádí Sony své pozvánce. Chybět však nemají ani nezávislé hry, pro něž se během prezentace též najde místo, a alespoň krátce by se měly objevit i zcela nové počiny od PlayStation Studios. Ačkoli jsme se nedočkali bližšího nastínění programu, vzhledem k repertoáru Sony už nyní zhruba tušíme, co by se mohlo během večera ukázat.

V podstatěvjistým je Spider-Man 2, z něhož jsme sice doposud mnoho neviděli, ale vývojáři z Insomniac Games opakovaně slibují, že se jej dočkáme letos na podzim. Kromě toho má studio ve vývoji další superhrdinskou hru v podobě Wolverina, který by se klidně mohl také mihnout. Dočkat bychom se ovšem mohli i dalšího počinu od Naughty Dog, jímž je multiplayerová akce ze světa The Last of Us, spekuluje se ovšem také o oznámení nového projektu od studia Santa Monica. Co se týče her, které nemá ve vývoji přímo Sony, pak určitě nebude chybět Final Fantasy XVI, které vyjde už 22. června, ukázat by se mohlo i Rise of the Ronin od Team Ninja a někteří sází i na Death Stranding 2. Na potvrzení těchto zvěstí a přání naštěstí nemusíme čekat dlouho, koneckonců přesně za týden už budeme moudřejší.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru