PlayStation Plus v březnu nabídne bojovku Sifu

PlayStation Plus v březnu nabídne bojovku Sifu

Neomylný billbil-kun se opět hlásí o slovo a s předstihem odhaluje tahák pro příští měsíc

Zdroj: Sloclap
27. 2. 2024

Insider a leaker s mimořádně důvěryhodnou pověstí je zde s další předpovědí ohledně nadcházející nabídky základního předplatného PlayStation Plus. Na oficiální oznámení zatím ještě nedošlo, známý billbil-kun má ovšem ohledně jednoho z titulů již jasno. Jak píše ve svém článku na francouzském webu Dealabs Magazine, v březnu by se předplatitelé měli dočkat oblíbené a vysoce hodnocené bojovky Sifu od studia Sloclap z roku 2022.

K oficiálnímu oznámení zahrnutých her a tedy i potvrzení insiderovy předpovědi by mělo dojít už zítra v podvečer. Sifu má do nabídky dorazit ve standardní edici a mělo by jít o hlavní titul, ovšem totožnost zbytku nabídky ovšem billbil-kun v tuto chvíli nezná, jak sám přiznává. Pokud se mu však podaří odhalit i zbývající dva tituly, nepřekvapivě se s nimi hodlá podělit ještě před oznámením ze strany PlayStationu.

Aktuální únorová nabídka zahrnuje hry Foamstars, Rollerdrome a Steelrising, které lze stále aktivovat a přidat si do knihovny až do 5. března, než je téhož dne vystřídá nabídka nová v čele právě se Sifu.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru