Pitchford před Borderlands nabízel tři hry podle Pána prstenů

Pitchford před lety nabízel tři hry podle Pána prstenů

Ani jeden z nápadů se neujal, proto si nyní s Wonderlands tak trochu plní dávný sen

12. 6. 2021

V souvislosti s čerstvě oznámeným spin-offem Borderlands Tiny Tina’s Wonderlands se poněkud překvapivě začalo hovořit o někdejších plánech na hru ze světa Tolkienova Pána Prstenů. V reakci na ohlášení nového dobrodružství Tiny Tiny se o svůj dávný sen podělil sám ředitel a zakladatel Gearboxu Randy Pitchford na Twitteru, pro nějž nový titul představuje jeho částečné splnění.

Pitchford s nápadem přišel ještě v době před slavnou filmovou trilogií Petera Jacksona, a to už v roce 1999. Tehdy měl dle svých vlastních slov předložit hned tři koncepty a návrhy. Ale žádný z nich neuspěl a nezačalo se na nich pracovat. Další podrobnosti však neprozradil. Jak ale z jeho tweetu vyplývá, tehdy pro něj začalo více než 20leté čekání na vysněnou fantasy hru, přičemž tuto pozici nyní zastávají právě Wonderlands.

Při té příležitosti neopomněl poděkování nejen svým vývojářům, kteří umožnili, aby se něco takového mohlo ve světě Borderlands odehrát, ale i dalším spolupracovníkům v podobě herců nebo samotným 2K Games.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru