Phil Spencer měl uklidňovat zaměstnance Xboxu

Phil Spencer měl uklidňovat zaměstnance Xboxu

Na interní schůzce prý ujistil, že Microsoft nepřestane vyrábět vlastní konzoli

Zdroj: koláž/Xbox
11. 2. 2024

Spekulace o nové strategii a vizi budoucnosti Xboxu se nám pořádně rozjely. Microsoft má podrobnosti oficiálně představit příští týden. Hráči ale na nepotvrzené zprávy reagují hodně emotivně už nyní a údajně něco z toho už doléhá i na zaměstnance Microsoftu. Šéf herní divize se prý sešel se zaměstnanci, aby okomentoval spekulace o first party hrách na jiných konzolích. Novinářka Shannon Liao tvrdí, že Phil Spencer ujišťoval zaměstnance, že Microsoft nepřestane vyrábět konzole Xbox a že budou dál součástí jeho plánů.

Sluší se připomenout, že v této souvislosti se nejčastěji objevovaly neoficiální zprávy, že na další systémy zamíří hry jako Hi-Fi Rush, Sea of Thieves, ale pak došlo také na zmínky o Starfieldu a Indiana Joneseovi a nakonec i na těžké kalibry v podobě sérií Gears of War a Halo. Microsoft na žádosti o komentář zatím nereagoval a jediné, co víme jistě, tak je, že víc se dozvíme v dalším týdnu, jak slíbil Phil Spencer.

Tento týden jsme několikrát mluvili o tom, že něco se zjevně v Microsoftu a na poli multiplatformních her opravdu děje, ale nechtěli jsme uvěřit rozměrům, do nichž se některé spekulace nafoukly. Že nakonec opravdu nemusí na PlayStation zamířit celý katalog her od Xboxu, naznačuje i poslední komentář respektovaného insidera s přezdívkou Nate the Hate. Ten opravil svůj vlastní dřívější výrok a nyní říká, že Starfield na PlayStation 5 nemíří. A pak se v tom vyznejte…

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru