PGA TOUR 2K23 vyjde v říjnu, jeho tváří bude Woods

PGA TOUR 2K23 vyjde v říjnu, jeho tváří bude Woods

Slavný golfista se vrací do hry i na obálku a bude hratelný. Objeví se i Michael Jordan

Zdroj: 2K
22. 8. 2022

Společnost 2K oznámila, že nejnovější ročník jejich golfové hry PGA TOUR 2K23 dorazí 14. října, ovšem ti, kdo si zakoupí speciální edici, budou moci hrát už o tři dny dříve, tedy 11. října. Po mnoha letech se navíc vrací i jeden z nejvýznamnějších golfistů vůbec, jímž je pochopitelně Tiger Woods. Ten ovšem nebude pouze zdobit obálku, ale stane se výraznou součástí hry. Navíc se na ní podílel coby výkonný ředitel.

Woodse jsme naposledy mohli na krabičkách vidět u ročníku (Tiger Woods) PGA Tour 14. „Nejenže je skvělé být znovu na obálce hry, ale díky roli výkonného ředitele se jedná o opravdu jedinečnou příležitost,“ okomentoval svůj návrat Woods. „Společnost 2K je pro mě skvělým partnerem a já se těším, že budu moci i nadále ovlivňovat hru a kulturu golfu i po skončení své účasti na PGA Tour.“

Nyní se ovšem nejedná pouze o golfistu, proti němuž hráči stanou, ale bude možné hrát přímo za něj. Tiger Woods přitom nebude jediným profesionálem, jenž bude hráčům svěřen, hrát bude možné i za dalších 13 hráčů, mezi nimiž jsou například Justin Thomas, Lexi Thompson, Tony Finau, Lydia Ko, Collin Morikawa, Will Zalatoris nebo Brooke Henderson, kteří byli doteď oznámeni.

Ve hře bude při vydání 20 licencovaných hřišť, kupříkladu St. George’s Golf and Country Club, South Course of Wilmington Country Club či The Renaissance Club. Kromě toho si však hráči mohou vytvořit i svá vlastní hřiště a sdílet je s ostatními. Přeobjednání hry navíc přináší velice zajímavý bonus. Tím je možnost hrát za Michaela Jordana, který si tak odskočí z basketbalu a NBA 2K23, neboť je rovněž i vášnivým golfistou. Hra vyjde na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru