Forgotten but Unbroken (Secret War), Petr Rychlý v novém traileru na Forgotten but Unbroken

Petr Rychlý v novém traileru na Forgotten but Unbroken

Slovenská tahová strategie z druhé světové války se představuje v dalším videu

Zdroj: Centurion Developments
25. 11. 2022

Jak jsme vás už před časem lákali, vývojáři ze slovenského studia Centurion Developments si na dnešek přichystali další ukázku ze své hry Forgotten but Unbroken. Taktická tahová strategie zasazená do druhé světové války ukazuje další záběry z akce a vůbec poprvé můžeme slyšet hlas Petra Rychlého, který dabuje jednoho z hrdinů. “Jeho nezameniteľný hlas sa na bojisku určite nestratí a jeho herný charakter určite bude v našich končinách patriť k tým najobľúbenejším,” říká k angažmá Petra Rychlého vývojář Róbert Servický ze studia Centurion Developments.

Kromě Petra Rychlého se na dabingu hry podílejí herci Marek Vašut a Richard Wágner, který propůjčil svůj hlas hlavnímu hrdinovi. Znát ho můžete jako Jindřicha z komunitního dabingu Kingdom Come: Deliverance. Autoři také vedle dabingu zdůrazňují, že implementovali jednu z nejčastěji žádných funkcí, a sice možnost přeskakovat a překonávat překážky na bojišti. Pozornost zasluhuje i novinka v podobě dělostřelecké podpory.

Forgotten but Unbroken se inspiroval hrami jako Silent Storm, Jagged Alliance nebo XCOM a chce vyprávět zapomenuté příběhy hrdinů druhé světové války. Hlavním protagonistou je Martin, kterému rok 1939 osudově zasáhne do života a zcela ho změní. Ve hře ale narazíme i na celou řadu skutečných historických postav. Vývojáři lákají na silnou příběhovou linku, budování partyzánské základny, ale třeba také diplomacii. A jak se zdá, mohl by nás titul potěšit i nějakými příběhy z domácího odboje. Jeho autoři sídlí v Nitře.

Více informací o Forgotten but Unbroken najdete v našem archivu, případně můžete hru sledovat na Steamu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru