PC Gaming Show i Future Games Show se odkládají

PC Gaming Show i Future Games Show se odkládají

Na prezentaci remaku Mafie si počkáme. Obě akce se posouvají o týden na příští víkend

Zdroj: 2K
4. 6. 2020

Dvě velmi zajímavé akce, které měly připadnout už na tuto sobotu, se odkládají. PC Gaming Show a Future Games Show se uskuteční o týden později, tedy 13. června. Už v uplynulých dnech byla ze stejných důvodů odsunuta akce Sony věnovaná hrám pro PlayStation 5, festival Summer of Gaming 2020 od IGN nebo Night City Wire k Cyberpunku 2077 od studia CD Projekt RED. Příčinou je situace ve Spojených státech.

Future Games Show se nezaměří jen na konzole, ale také na mobily a streamovací platformy

Obě zmíněné akce pořádají magazíny z vydavatelství Future a mají na sebe těsně navazovat. Tradiční PC Gaming Show v režii PC Gameru se jako každý rok věnuje titulům pro PC. Future Games Show má letos premiéru a doplní dosavadní program logicky také o konzolovou produkci. Odklad se proto týká obou prezentací a jejich pořadatelé zmiňují i stejné důvody. Chtějí podle svých slov dopřát mediální prostor důležitějším tématům.

Obě akce mají rovněž přinést exkluzivní nová oznámení nebo rozhovory s vývojáři. Future Games Show se nezaměří jen na zmíněné konzole, ale také na mobily a streamovací platformy. V hledáčku budou systémy nové generace, AAA produkce i nezávislá scéna. Akci budou uvádět Emily Rose a Nolan North.

Digitální festival Guerrilla Collective zatím platí

Na oba přenosy se velmi těšíme a vývojáři nás už pár dní lákají na zajímavé novinky. Na PC Gaming Show se má poprvé v akci předvést třeba remake Mafie. Na Future Games Show zase míří Sherlock Holmes Chapter One od Frogwares a novinky od společností Square Enix, Devolver Digital, Team17 či Deep Silver. Celkem má být na akci předvedeno přes 30 titulů.

Zatím stále platí, že v původní termínu, tedy 6. června, má odstartoval nový digitální festival Guerrilla Collective. I tady nás čekají nová oznámení a ukázky. Akce má trvat až do 8. června. Objeví se na ní třeba Larian Studios s RPG Baldur’s Gate III.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru