Cities: Skylines II, Paradox Interactive, Patch opravující ekonomiku Cities: Skylines II byl odložen

Patch opravující ekonomiku Cities: Skylines II byl odložen

Stalo se tak na poslední chvíli v průběhu noci. Vysvětlení vývojáři bohužel nepřinesli

Zdroj: Paradox Interactive
20. 6. 2024
Název: Cities: Skylines II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 24. 10. 2023

Problémy, do kterých vývojáři z Colossal Order spadnuli v souvislosti se Cities: Skylines II, zjevně nemají konce. Hráči, kteří se těšili na slibovaný velký patch opravující a optimalizující řadu aspektů týkajících se herní ekonomiky, nedostali v průběhu včerejšího večera dobrou zprávu. Namísto patche, který měl ve středu vyjít, se dočkali pouze strohého oznámení, že byl patch odložen a že víc informací budou mít vývojáři až v průběhu dnešního dne.

„Opravdu jsme pro vás už dnes chtěli mít Economy Patch, ale bohužel to dneska večer nezvládneme,“ napsali vývojáři bez vysvětlení. Uvedli jen, že ačkoliv chápou nadšení z úprav ekonomiky, dřív než ve čtvrtek žádné bližší informace mít nebudou. Zdá se tedy, že na poslední chvíli mohli vývojáři objevit v patchi chybu, která by byla natolik závažná, že s ní nelze patch vydat a připravit pro něj hotfix. Mohlo se rovněž stát, že patch z nějakého důvodu neprošel certifikací a nebyl připraven k vydání v průběhu včerejšího dne, což by ale stejně tak znamenalo, že lidé z Colossal Order musí učinit nápravu. Anebo je problém hlubšího charakteru, patch ještě nebyl připraven a vývojáři uváděli hráče s tímto vědomím v omyl. Osobně bych si tipnul na první z nabízených variant, opravdu jasno ale budeme mít skutečně až v průběhu dnešního dne.

Pokud dění kolem hry a tohoto patche nesledujete, mělo dojít na opravdu zásadní změny fungování celé hry a vyřešení některých problémů, které blokovaly nebo značně znesnadňovaly další postup. Hodně se v uplynulých týdnech řešila výše nájmu, vypočítávaná občanům vašeho města na základě několika metrik. Nájemné ale bylo tak vysoké, že na daných místech lidé buďto nechtěli vůbec žít nebo neměli v zájmu bydlení rozšiřovat a povýšit ho na další úroveň. Kromě toho měl patch zvýšit cenu provozu institucí veřejných služeb, měl změnit systém požadavků rezidenčních i komerčních zón, upravit také systém daní a zabývat se i efektivitou produkce v průmyslových zónách. Tohle všechno ale až poté, kdy vývojáři vyřeší své problémy.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru