Partisans 1941, Daedalic Entertainment, Partisans 1941 se rozrostou o nové režimy

Partisans 1941 se rozrostou o nové režimy

Expanze dorazí už na konci dubna a podle autorů je orientovaná hlavně na znovuhratelnost

Zdroj: Alter Games
23. 4. 2021
Název: Partisans 1941 Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Taktická strategie Partisans 1941, která bývá označována za „Commandos“ z východní fronty, se dočká poměrně překvapivého rozšíření. Expanze nazvaná Back Into Battle vyjde už 29. dubna a přinese sedm nových misí, nový režim Heroic Defense a také nové dialogy do tábořiště, které prohloubí informace o vašich svěřencích.

Cílem DLC je podle autorů podpořit znovuhratelnost. Nové mise přibudou do čerstvého módu Missions. Zde si sestavíte vlastní tým partyzánů, jejich schopnosti i vybavení a pustíte se do boje na existujících i nových mapách. Pět lokací bude k dispozici pro všechny, kteří vlastní původní hru, sedm nových pak jen pro ty, kteří investují do představeného rozšíření.

V režimu Heroic Defense se mají hráči bránit sílícím vlnám nepřátel a zjevně jde o variaci na populární hordu, kterou známe z mnoha jiných her. Další podrobnosti bohužel nejsou k dispozici, ale můžete se podívat na video i nové obrázky.

Z naší recenze si Partisans 1941 odnesli pěkné hodnocení 7/10. Za hrou stojí ruské studio Alter Games a vydává ji německý Daedalic Entertainment. Na Steamu se prodává za 30 eur a obsahuje české titulky. Původní titul vyšel loni na podzim.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru