Palworld, Pocketpair, Palworld slaví 25 milionů hráčů

Palworld slaví 25 milionů hráčů

Měsíc po vydání se hře nadále daří na Steamu i Xboxu. Prioritou vývojářů zůstávají opravy

Zdroj: Pocketpair
23. 2. 2024
Název: Palworld Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Je pravdou, že zájem o Palworld lehce opadl, což ostatně před pár dny komentovali i sami vývojáři ze studia Pocketpair. Ačkoli už se nemůže každý den hra chlubit neustálým překonávání milníků, nadále se může těšit z nebývalého úspěchu. Na další významný milník přece jen došlo, jelikož Palworld měsíc po svém vydání v předběžném přístupu zaznamenal celkem 25 milionů hráčů na PC a na Xboxu, přičemž už na konci ledna toto číslo činilo neuvěřitelných 20 milionů hráčů, než se každodenní nárůst pohybující se kolem milionu zpomalil. Stále jde však o obdivuhodný výkon.

„Celkový počet hráčů přesáhl 25 milionů, děkujeme! Je to měsíc od vydání Palworldu,“ stojí v děkovném oznámení. Vývojáři při té příležitosti rovnou upřesnili čísla a uvedli, že jen na Steamu se jim podařilo během měsíce v early accessu prodat 15 milionů kopií, zbylých 10 milionů pak náleží Xboxu a PC a předplatnému Game Pass, jehož je hra součástí. I díky této dostupnosti se jeví čísla prodejů ze Steamu působivě. Na ostatních platformách, tedy na PlayStationu a Switchi, hra v tuto chvíli dostupná není. „I nadále se budeme prioritně věnovat opravám chyb a předcházení dalšího cheatování. Děkujeme vám za vaši neutuchající podporu!“ poděkovali ještě jednou vývojáři v závěru příspěvku. Už dříve se pak vyjádřili, že samozřejmě chystají nový obsah, ale nemají v úmyslu nic zbytečně urychlit. Vydání hry v plné verzi pak připadá až na rok 2025.

Naše dojmy z předběžného přístupu si můžete přečíst zde, případně se podívat na video níže. Více informací a další články pak jako vždy naleznete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru