Pac-Man dostane vlastní celovečerní film

Pac-Man dostane vlastní celovečerní film

O adaptaci se má postarat producent úspěšného Sonica. Nejde o první podobný pokus

Zdroj: Sony Pictures Entertainment
9. 8. 2022

Magazín The Hollywood Reporter přišel s exkluzivní zprávou, že Pac-Man se dočká vlastního hraného filmu. Společnost Bandai Namco samozřejmě nejde do adaptace sama. Hrdina zrozený už v roce 1980 zaujal produkční společnost Wayfarer Studios. Za projektem stojí také producent Ježka Sonica Chuck Williams. Pravděpodobně tak půjde o podobný mix hraného filmu se CGI Pac-Manem.

Na tomhle místě je přitom nutné připomenout, že nejde za víc než 40 let o první výlet Pac-Mana do filmu či televize. Na kontě má už dva animované seriály, objevil se ve filmu Pixely s Adamem Sandlerem z roku 2015 a odkazy na sérii se objevily třeba i ve Strážcích Galaxie nebo filmech Raubíř Ralf a jeho pokračování. Menších zmínek je ale ještě mnohem víc.

Plány na velký celovečerní film se nicméně objevovaly už od chvíle, kdy byl Pac-Man poprvé na vrcholu popularity. Znovu pak po vydání hry Ms. Pac-Man. V roce 2008 adaptaci chystala společnost Crystal Sky, ale nakonec z ní nic nebylo. Tak třeba to tentokrát klapne. Ale jestli je to dobrý nápad…

A když už byla řeč o Sonicovi, dozvěděli jsme se v noci na dnešek, že třetí film bude mít premiéru 20. prosince 2024.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru