Cyberpunk 2077, CD Projekt, OnePlus uvádí na trh chytré hodinky Cyberpunk 2077

OnePlus uvádí na trh chytré hodinky Cyberpunk 2077

Za padesát let se vám bude "archaický" kus techniky v Night City skvěle vyjímat na zápěstí

Zdroj: OnePlus
24. 5. 2021
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Chytrým hodinkám se přirozeně na Vortexu moc nevěnujeme, ale výjimka potvrzuje pravidlo. A takový případ si asi výjimku zaslouží. Společnost OnePlus chystá na trh limitovanou edici svých chytrých hodinek věnovanou hře Cyberpunk 2077. Podoba ciferníku a rozhraní by přitom měla co nejvíce odpovídat interfacu a stylu, který známe ze hry.

Ve smyslu hardwaru se ale speciální edice OnePlus Watch nijak neliší od té běžné. Jedná se čistě o estetický upgrade učený fanouškům. Hodinky by se měly začít prodávat dnes. Tedy minimálně v Číně. Otázkou je, zda a případně jak snadno je bude moci ulovit někdo ve zbytku světa.

Hodinky navazují na telefon OnePlus 8T v limitované edici Cyberpunk 2077, který byl v prodeji loni na podzim. I ten byl určen primárně pro čínský trh, ale bylo jej možné objednat i ze zahraničí. OnePlus Watch mají 1,39” OLED displej s rozlišením 454×454 bodů, 1 GB RAM, 4 GB úložného prostoru a certifikaci IP68 proti vodě a prachu.

Standardní edice OnePlus Watch stojí 159 eur, tato nepochybně bude o něco dražší. Ale co by člověk neudělal pro svou oblíbenou značku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru